Jesteś tutaj:Sport Zbliża się kolejna Gala Sportu
poniedziałek, 09 stycznia 2017 17:36

Zbliża się kolejna Gala Sportu

 
Laureaci ubiegłorocznej gali Laureaci ubiegłorocznej gali archiwum redakcji

Już w najbliższy piątek 13 stycznia odbędzie się kolejna Gala Orła Gnieźnieńskiego Sportu 2016.

Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz zaprasza całe środowisko sportowe Gniezna na uroczyste podsumowanie najważniejszych osiągnięć mijającego 2016 roku. XII już edycja Gali Gnieźnieńskiego Sportu jest jednocześnie podsumowaniem plebiscytu na dziesięciu najlepszych sportowców, działacza roku, imprezę roku, drużynę roku, odkrycie roku oraz trenera roku.

Wyboru dokonuje kapituła powołana przez prezydenta Tomasza Budasza, składająca się z grona gnieźnieńskich dziennikarzy: – Tradycyjnie zostanie wyróżniona dziesiątka najlepszych sportowców Miasta Gniezna, drużyna oraz trener. W tym roku zostanie wyłoniony jeszcze jeden laureat, który otrzyma nagrodę za całokształt działań sportowych – dodał Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz.

Gala odbędzie się w piątek 13 stycznia w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza wyborca wtorek, 10 stycznia 2017 12:12 napisane przez wyborca

    Jak dla mnie w dziedzinie odkrycie roku to nasz umiłowany prezydent, który mimo tak bardzo licznych obowiązków znajduje czas i goni po gnieźnieńskich asfaltach, ile sił. Szkoda jednak, że potem zostaje mu niewiele tych sił na rozważanie, co gnieźnianom naprawdę najbardziej jest potrzebne.

  • Link do komentarza Gniezno wtorek, 10 stycznia 2017 10:08 napisane przez Gniezno

    Za całokształt to pewnie Jan Janowiak, nawet chorują działa!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Ostatnio dodane

GPS