Jesteś tutaj:Sport Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Jak donosi amerykański serwis Stars and Stripes, na terenie bazy wojskowej znajdującej się kilkadziesiąt kilometrów od Gniezna, może powstać inwestycja o wartości 200 milionów dolarów.

Na trasie pomiędzy Gnieznem a Żninem doszło do poważnego wypadku drogowego, w wyniku którego całkowicie zablokowany został ruch na tej drodze. 

Raport NIK, który trafił do rąk radnych, w opinii części z nich wcale nie zaważył nad podjęciem nadzoru nad dyrekcją szpitala. Niektórzy mówią o pacie, gdyż protokół Izby mówi co innego, a pisma z ministerstwa również coś innego.

Do późnego wieczoru trwały działania służb w rejonie Lasu Miejskiego, gdzie prowadzono poszukiwania zaginionego mężczyzny.

czwartek, 27 kwietnia 2017 16:52

Samochód dachował na środku drogi

W czwartkowe wczesne popołudnie doszło do dachowania samochodu osobowego na drodze pomiędzy Kłeckiem a Karniszewem. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Straż Miejska nie okazuje litości - kolejne osoby, które podrzucały śmieci na ulicach miasta, zostały już przyłapane na tym uczynku i teraz zapłacą za to mandaty.

Miesiąc po awanturze, jaka miała miejsce na sesji Rady Powiatu Gnieźnieńskiego, starosta i wicestarosta zastosowali się do zaleceń stawianych im przez przewodniczącego.

Dyrekcja szpitala poinformowała o wynikach kontroli przeprowadzonej przez NIK. Z protokołu uderza jednoznacznie stwierdzenie iż konkurs na prowadzenie oddziału chirurgicznego został przeprowadzony prawidłowo.

czwartek, 27 kwietnia 2017 08:54

Kto chciał „uwalić” uchwałę?

Czy teren wielkości boiska może być przyczyną bezcelowej dyskusji? Jeśli są ku temu przesłanki, to jak najbardziej tak - zwłaszcza, kiedy większość argumentów nie dotyczy w ogóle tematu, który powinien być procedowany.

czwartek, 27 kwietnia 2017 00:00

śp. Kazimierz Deszcz

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2017 roku zasnął w Bogu opatrzony Sakramentami świętymi Kazimierz Deszcz...

Strona 1 z 545

Ostatnio dodane