Jesteś tutaj:Sport Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

W murach Centrum Edukacyjno-Formacyjnego odbyła się uroczystość „czepkowania” studentów II roku pielęgniarstwa. Przy okazji wyróżniono zasłużonych pracowników służby zdrowia.

piątek, 25 maja 2018 17:43

Epos o Gilgameszu „nieco inaczej”

W poniedziałek 11 czerwca zapraszamy serdecznie do Miejskiego Ośrodka Kultury na spektakl „Gilgamesz czyli epos albo przypały w Mezopotamii”. 

Już 4 czerwca rozpocznie się głosowanie w budżecie obywatelskim, w którym mieszkańcy zadecydują, jakie projekty zostaną zrealizowane w 2019 roku. 

W piątkowe przedpołudnie gnieźnieńskie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Grabskiego. Jedna osoba zginęła, a kilka zostało rannych - wszystko w ramach ćwiczeń ratowników.

Wcześniejsze wykrywanie chorób, bezpieczeństwo lekowe i leczenie bez bólu - informacje o takich zmianach w opiece zdrowotnej przekazał poseł Krzysztof Ostrowski.

Radni wyrazili pozytywne opinie co do woli sprzedaży dwóch nieruchomości - jednej położonej w centrum, a drugiej na os. Piekary.

W niedzielę, 27 maja 2018 roku w związku z organizowanym na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie meczem żużlowym w ramach I Polskiej Ligi Żużlowej, pomiędzy drużynami GTM Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk nastąpią tymczasowe utrudnienia w organizacji ruchu.

piątek, 25 maja 2018 08:39

Co na weekend 25-27 maja?

W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas kilka różnych wydarzeń czy imprez. Poniżej przedstawiamy ich program.

W nocy z środy na czwartek służby zostały powiadomione o pożarze w jednym z budynków gospodarczych w Kierzkowie koło Trzemeszna.

czwartek, 24 maja 2018 15:32

Zderzenie motocyklisty z rowerzystą

W minioną środę w Niechanowie doszło do zderzenia motocyklisty z rowerzystą. W wyniku tego, drugi z nich odniósł obrażenia ciała.

Strona 1 z 782

Ostatnio dodane

GPS