Jesteś tutaj:Wywiady Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

poniedziałek, 14 października 2019 15:18

Odnalazł się zaginiony gnieźnianin

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 39-letniego mieszkańca Gniezna, który 29 września opuścił dom i ślad po nim zaginął.

poniedziałek, 14 października 2019 12:25

Wyniki wyborów w Zakładzie Karnym w Gębarzewie

W oczekiwaniu na pełne wyniki wyborów do parlamentu kolejnej kadencji, można spojrzeć na rezultaty, jakie przyniosły one w obwodach zamkniętych.

poniedziałek, 14 października 2019 13:14

Paweł Arndt wygrywa z Robertem Gawłem

Poseł pięciu kadencji i działacz Platformy Obywatelskiej pokonał Roberta Gawła z Prawa i Sprawiedliwości w walce o rolę senatora w nadchodzącej kadencji parlamentu.

poniedziałek, 14 października 2019 11:21

Zapraszamy na koncert „Pro Memoria”

Już w najbliższą niedzielę w katedrze gnieźnieńskiej odbędzie się koncert orkiestry kameralnej. W programie muzyka klasyczna.

poniedziałek, 14 października 2019 08:20

Nocne dachowanie przy S5

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę na starym odcinku drogi krajowej nr 5 między Modliszewkiem a Mielnem.

poniedziałek, 14 października 2019 14:30

Poniedziałek wyborczy (aktualizacja)

Do Państwowej Komisji Wyborczej cały czas spływają wyniki głosowania w wyborach parlamentarnych, które odbyły się w minioną niedzielę. Zapraszamy do śledzenia bieżącej sytuacji w naszym okręgu.

niedziela, 13 października 2019 21:00

Wieczór wyborczy w Gnieźnie (aktualizacja)

Gorący wieczór wyborczy przed nami. Wkrótce komisje zamkną lokale wyborcze i zaczną zliczanie głosów. Zapraszamy do śledzenia informacji.

W niedzielne południe na małym owalu na os. Ustronie odbył się ostatni mecz speedrowerowy tego sezonu. Również ostatni w tym miejscu.

Trwają wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Znamy już także pierwsze rezultaty, jeśli chodzi o frekwencję w naszym regionie.

W miniony czwartek odbył się wyjątkowo ciekawy wykład dra Michała Krzyżaniaka, który przybył opowiedzieć o tym - kto, jak i dlaczego wykonywał podczas powstania wielkopolskiego zdjęcia walczącym żołnierzom.

Strona 1 z 512

Ostatnio dodane