Jesteś tutaj:Wywiady Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Gnieźnieńscy policjanci zabezpieczyli rower górski, który niezabezpieczony został znaleziony w centrum miasta.

Już pod koniec wakacji gnieźnianie będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, który łączyć w sobie będzie ludową i religijną tradycję dziękowania za plony zebrane w tym roku przez rolników.

wtorek, 27 czerwca 2017 12:07

PWSZ wybrało nowego rektora

Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Gnieźnie od 1 września br. poprowadzi nowy rektor - komisja konkursowa wybrała na tę funkcję dr. hab. Janusza Wiśniewskiego, profesora nadzwyczajnego UAM w Poznaniu.

W poniedziałkowe przedpołudnie w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie przedstawicieli środowisk, związanych z regulacją zwierzyny łownej oraz tych, którzy z jej powodu nierzadko ponoszą straty - rolników.

poniedziałek, 26 czerwca 2017 18:52

PLK dokończy remont peronów

PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiło przetarg na wykonanie remontu ostatniego z peronów, jaki nie został objęty rewitalizacją, wykonaną w ubiegłym roku.

poniedziałek, 26 czerwca 2017 13:21

Zakończenie roku w Szkole Cechowej

W miniony piątek – 23 czerwca br., w Auli Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, po raz pierwszy w historii gnieźnieńskiej Cechowej Szkoły Rzemieślniczej odbyła się uroczystość  zakończenia roku szkolnego.

wtorek, 27 czerwca 2017 13:00

Ul. Chrobrego doczeka się nowego chodnika

Jedna z reprezentacyjnych ulic Gniezna, na której stan chodników pozostawia wiele do życzenia, w końcu doczeka się gruntownego remontu na długości ponad pół kilometra.

poniedziałek, 26 czerwca 2017 00:00

śp. Regina Gbiorczyk

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 26 czerwca 2017 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi Regina Gbiorczyk...

poniedziałek, 26 czerwca 2017 00:00

śp. Stefania Dziurdzia

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 25 czerwca 2017 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi Stefania Dziurdzia....

poniedziałek, 26 czerwca 2017 11:42

Carmen opowiedziany tańcem

Na ostatnim przed wakacjami Królewskim Salonie Sztuki, uczestnicy tego wydarzenia zostali zaproszeni na wyjątkowy spektakl przygotowany przez tancerzy i aktorów Teatru Tańca Caro.

Strona 1 z 580

Ostatnio dodane