Jesteś tutaj:Wywiady Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

piątek, 23 lutego 2018 00:00

śp. Zdzisław Wiśniewski

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2018 roku zasnął w Bogu opatrzony Sakramentami świętymi Zdzisław Wiśniewski...

piątek, 23 lutego 2018 00:00

śp. Tadeusz Garstka

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2018 roku zasnął w Bogu opatrzony Sakramentami świętymi Tadeusz Garstka...

Jesienią odbędzie się czwarta edycja Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki. Gniezno doczeka się swojego jednego "dnia z fotografią".

Na prawie 3 mln złotych liczy jeszcze czerniejewski samorząd, który po raz kolejny wystawił na sprzedaż działki położone w Strefie Aktywizacji Gospodarczej.

piątek, 23 lutego 2018 10:56

Ogień w budynku przy ul. Witkowskiej

W piątkowe przedpołudnie gnieźnieńscy strażacy zostali powiadomieni o dymie, jaki został zauważony w jednym z budynków przy ul. Witkowskiej.

Oszust, który podawał się za funkcjonariusza CBŚP, namówił seniorkę do zaciągnięcia pożyczki w banku. Naciągacz pobrał w ten sposób 30 tys. złotych!

Wzorem ubiegłego roku, w drugiej połowie marca odbędą się zmagania z wiedzy pn. Gnieźnieńskie Igrzyska Akademickie. Trwa przyjmowanie zgłoszeń!

W dniu 7 marca 2018 roku Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu, zlokalizowany w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, organizuje spotkanie informacyjne dla osób fizycznych, planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

piątek, 23 lutego 2018 07:51

Co na weekend 23-25 lutego?

W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas sporo różnych wydarzeń czy imprez. Poniżej przedstawiamy ich program.

Miasto Gniezno ogłosiło spis beneficjentów, którzy otrzymają w tym roku wsparcie finansowe na działalność klubów lub organizację imprez o charakterze sportowym na terenie Pierwszej Stolicy Polski.

Strona 1 z 720

Ostatnio dodane