Jesteś tutaj:Wywiady Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Kilka dni temu zakończyła się tzw. przerwa zimowa w kontraktach, realizowanych przez GDDKiA. Oznacza to iż wykonawcy powinni w pełni powrócić na teren budowy, choć nie wszędzie tak się dzieje.

czwartek, 21 marca 2019 16:11

Samochód uderzył w drzewo

W czwartkowe popołudnie na drodze prowadzącej przez Braciszewo doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego.

W ostatni poniedziałek marca zapraszamy do Starego Ratusza na czwarte spotkanie w cyklu Sztuka Malucha, zatytułowane Artystyczne wybryki.

czwartek, 21 marca 2019 00:00

ś.p. Gabriela Słomczyńska

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 20 marca 2019 roku zasnęła w Bogu Gabriela Słomczyńska...

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartkowy ranek na torach w rejonie Dalek. Na torach pojawił się mężczyzna, przez którego zatrzymano pociąg.

czwartek, 21 marca 2019 09:18

Sport z powiatowym dofinansowaniem

Starostwo opublikowało kwoty, którymi w tym roku zostaną zasilone poszczególne kluby sportowe, działające na terenie Gniezna i powiatu. 

Ponad 11 tysięcy mieszkańców Gminy Gniezno czeka spora podwyżka opłat za wywóz odpadów. Powody są podobne do tych, jakie przedstawiano kilka tygodni temu radnym miejskim.

Zapraszamy na tradycyjne powitanie wiosny w wyjątkowym klimacie Wielkopolskiego Parku Etnograficznego w Dziekanowicach.

środa, 20 marca 2019 00:00

ś.p. Marcin Kujawa

  

ZmZ głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 marca 2019 roku zasnął w Bogu opatrzony Sakramentami świętymi Marcin Kujawa..

Jeszcze w tym roku na terenie miasta pojawi się pięć kolejnych czujników powietrza, które będą informować o jego jakości. Wszystkie pojawią się w miejscach, które są narażone na wyższe stężenie zanieczyszczeń.

Strona 1 z 430

Ostatnio dodane