Jesteś tutaj:Wywiady Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

W ramach spotkań, organizowanych przez Miejską Radę Seniorów, tym razem była okazja by porozmawiać o zjawisku ageizmu, czyli dyskryminacji społecznej osób starszych. 

wtorek, 24 kwietnia 2018 17:24

„Oświadczyny” na scenie MOK

W minioną niedzielę w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpili aktorzy warszawskiego Teatru Rampa z repertuarem Antoniego Czechowa pt. "Oświadczyny".

Na trasie Traktu Królewskiego pojawiły się we wtorek kolejne dwie rzeźby królików - także i one opowiadają o historii miasta oraz miejscach, przy których się znajdują. 

Bardzo gorący przebieg miała ubiegłotygodniowa dyskusja w trakcie jednego z posiedzeń komisji miejskich. Mimo iż miały paść pytania do prezesów spółek, przerodziła się ona w potyczkę na argumenty między wiceprezydentem, a niektórymi radnymi.

Policjanci z Komisariatu Policji w Witkowie odzyskali skradziony kilka dni temu na terenie tego miasta motorower. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy.

Przygoda juniorek młodszych trwa w najlepsze! MKS PR Gniezno wraca z Lublina w znakomitych nastrojach po wywalczeniu awansu do ćwierćfinału mistrzostw Polski.

wtorek, 24 kwietnia 2018 09:42

Zderzenie na ul. Kłeckoskiej

We wtorkowy ranek na tytułowej ulicy doszło do zderzenia samochodu dostawczego z osobowym. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego.

W minionym tygodniu w ZSP nr 2 odbyło się uroczyste spotkanie Klubu Nauczycieli Polskich i Polonijnych, które dokonało podsumowania projektu edukacyjnego.

wtorek, 24 kwietnia 2018 00:00

śp. Ewa Szczepańska

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 20 kwietnia 2018 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi Hanna Rosińska...

Dnia 21 kwietnia 2018 roku
zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami św.

śp.

Ewa Szczepańska

przeżyła 64 lata

Pogrzeb rozpocznie się Mszą św. w czwartek, 26 kwietnia 2018 roku
o godz. 11:30 na cmentarzu św. Krzyża w Gnieźnie.

„Prosimy Boże Ciebie, abyś dla Niej znalazł miejsce w Niebie”

wtorek, 24 kwietnia 2018 00:00

śp. Hanna Rosińska

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 20 kwietnia 2018 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi Hanna Rosińska...

Strona 1 z 762

Ostatnio dodane

GPS