Poszukiwani są świadkowie zdarzenia, które miało miejsce w sobotę 25 stycznia na drodze wojewódzkiej nr 190 na wysokości wsi Kłecko Kolonia. W zdarzeniu poszkodowany został kierowca ciężarówki. Pomocne mogą być także nagrania z wideorejestratorów.
Zdarzenie miało miejsce 25 stycznia br., po godzinie 10. Ciężarówka jadąca DW 190 przez Kłecko Kolonia miała kolizję – inny pojazd uderzył w lewe lusterka ciągnika siodłowego, składając je i wbijając do kabiny kierowcy. W wyniku tego prowadzący pojazd odniósł obrażenia ciała i trafił do szpitala. Tymczasem drugi uczestnik zdarzenia, którym mogła być inna ciężarówka, odjechał bez udzielania pomocy.
Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Kłecko i JRG Gniezno, a także zespół ratownictwa medycznego. Policja również prowadzi postępowanie w sprawie.
Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia, a także kierowcy, którzy w sobotę 25 stycznia br. pomiędzy godziną 10 a 10:30 jechali tym odcinkiem szosy i mieli uruchomioną kamerkę samochodową, którą mogły nagrać ww. pojazd. Osoby takie proszone są o kontakt.
W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.