poniedziałek, 19 czerwca 2017 10:01

Gniezno odwiedzi mobilna ekspozycja sterowników do zarządzania ogrzewaniem

  Artykuł sponsorowany
Gniezno odwiedzi mobilna ekspozycja sterowników do zarządzania ogrzewaniem zdjęcie nadesłane

Już we wtorek 20 czerwca do Gniezna przyjedzie samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki. Mobilny showroom zatrzyma się obok firmy TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz sp. j., przy ul. Gdańskiej 134 (hala Robas). Okoliczni mieszkańcy będą mieli okazję do przetestowania innowacyjnych sterowników do zarządzania ogrzewaniem.

Co znajduje się w środku samochodu wystawowego TECH Sterowniki?

Samochód, który zatrzyma się w Gnieźnie to mobilny showroom z ekspozycją produktów oferowanych przez firmę TECH Sterowniki. Każda osoba będzie mogła osobiście przetestować sterowniki do ogrzewania (podłogowego, grzejnikowego, do kominków, a także sterowniki wykorzystujące energię odnawialną). Oprócz prezentacji, pracownicy firmy będą udzielać porad w zakresie wyboru, montażu i obsługi sterowników, a także efektywnego wykorzystania parametrów ogrzewania. 

Jaki jest plan trasy samochodu?

Samochód wystawowy TECH Sterowniki ruszył w swoją kolejną podróż po Polsce na początku kwietnia tego roku. Na trasie zatrzymuje się w miejscach, które m.in. wskazują internauci za pomocą specjalnego formularza na stronie internetowej. W najbliższym czasie, mobilny showroom odwiedzi również pobliskie miejscowości:

19 czerwca: HYDRO KAN INSTAL, ul. Święciechowska 79c, 64-100 Leszno
21 czerwca: TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz sp. j., ul. Wrzesińska 26, 63-000 Środa Wielkopolska
22 czerwca: TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz sp. j., ul. Koszarowa 20, 62-300 Września

Firma TECH Sterowniki

TECH Sterowniki to największy polski producent sterowników do kotłów na paliwa stałe, specjalizujący się w produkcji mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Główna siedziba firmy mieści się w Wieprzu w województwie małopolskim. W pobliskich Bulowicach znajduje się narzędziownia oraz call center serwisu, a w miejscu pierwszej siedziby, w Andrychowie znajduje się magazyn. Swoje produkty firma sprzedaje w 19 krajach na świecie, a w 2016 roku liczba sprzedanych urządzeń przekroczyła liczbę 1 miliona. Sterowniki firmy TECH to urządzenia innowacyjne, energooszczędne i inteligentne, które pozwalają zaoszczędzić duże ilości energii.

Czytany 6633 razy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane