poniedziałek, 24 lipca 2017 18:00

O przyszłości Gniezna przy... stolikach przyszłości

  mn
O przyszłości Gniezna przy... stolikach przyszłości zdjęcie nadesłane

Już za kilka dni gnieźnianie będą mogli wyrazić swoją opinię na temat tego, jakie mają spostrzeżenia i pomysły dla swojego miasta.

Podczas tegorocznej Koronacji Królewskiej, dokładnie w niedzielę 30.07 w Gnieźnie staną Stoliki Przyszłości - punkty konsultacyjne, w których każdy mieszkaniec będzie mógł wyrazić swoją opinię oraz wyobrażenia na temat Grodu Lecha. Wszystkie spostrzeżenia (pozytywne, jak i negatywne), sugestie i pomysły będą zapisywane na dużych arkuszach papieru. 

- Drodzy mieszkańcy Gniezna, powiedzcie jak najwięcej! Wszystkie informacje, które od Was zbierzemy w ogromnej części zbudują Strategię Rozwoju miasta. O miejscach, w których staną stoliki będziemy informować na bieżąco - mówią przedstawiciele organizacji Pracownia Miejska z Konina, która zajmuje się tworzeniem “Strategii z elementami foresightu #Gniezno2023”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane