piątek, 18 maja 2018 14:53

Potrącenie dziewczynki przy Targowisku

 

W piątkowe, wczesne popołudnie, na przejściu dla pieszych na ul. św. Wawrzyńca doszło do potrącenia dziewczynki. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około 14:20 na pasach, tuż za skrzyżowaniem z ul. Czystą. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący Volkswagenem potrącił około 10-letnią dziewczynkę, która znajdowała się na pasach. W wyniku tego nieletnia odniosła niewielkie obrażenia.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu na miejscu, zabrał poszkodowaną do szpitala na dalsze badania. Policja ustali dokładne okoliczności zdarzenia.

Kilka tygodni temu do podobnego zdarzenia doszło także na ul. św. Wawrzyńca, ale kilkadziesiąt metrów dalej. Wówczas to na pasach została potrącona młoda kobieta.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Inteligentny kierowca wtorek, 22 maja 2018 07:08 napisane przez Inteligentny kierowca

  Jestem kierowcą zawodowym i mam porównanie jazda zachodnia i w Pl u nas jest jeszcze 3 ci świat pod tym względem. Masakra!

 • Link do komentarza Mieszkanka piątek, 18 maja 2018 20:55 napisane przez Mieszkanka

  Kto tego nie widzi tu na codzień to niech zauważy że większość kierowców jadących szczegolnie od strony od Dalkowskiej wyjezdzajac na łuku za kościoła zapierdzielaja ze nieraz to az strach na te pasy wejsc bo niejeden kierowca nie zdąrzy się zatrzymać ...

 • Link do komentarza mieszkaniec piątek, 18 maja 2018 18:50 napisane przez mieszkaniec

  Niektórzy kierowcy lecą od strony Dalkoskiej na zlamanie karku. Ze względu na targowisko i pobliski parking, a także kilka skrzyżowań przydałyby się światła. No i trzeba namierzyć człowieka, który ciagke wysypuje ziarno i resztki chleba pod drzewem przy przejsciu z targowiska na św. Wawrzyńca. Te gołębie to jest tam horror!

 • Link do komentarza rezigiusz piątek, 18 maja 2018 15:08 napisane przez rezigiusz

  Coź akcja dzisiejsza pod tytulem "prędkość" pokazuje iź nawet na pasach moźna zostać poszkodowanym.Źyczę powrotu do zdrowia poszkodowanej dziewczynce a kierującemu odpoczynku od tzw. kółka na tyle czasu na ile pozwalaja orzepisy ukarać. Przypomnę iź obowiazuje w mieście strefa "tempo 30" czy to jadac juź ul.Łaskiego czy teź ul.Wawrzyńca nie zaleźnie skad pan autem jechał podkreślam strefa "tempo 30" !!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane