środa, 27 czerwca 2018 10:48

Utrudnienia na ul. Słowackiego

 
Utrudnienia na ul. Słowackiego archiwum redakcji

PWiK informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej, na tytułowej ulicy wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie informuje, że w związku z awarią sieci kanalizacyjnej w ul.Słowackiego (na wysokości budynku 22) w Gnieźnie w dniach od 28 czerwca do 5 lipca br., będą prowadzone prace naprawcze na kolektorze ogólnospławnym. W związku z tym odcinek ul. Słowackiego pomiędzy ul. Cieszkowskiego a ul. Kasprowicza zostanie całkowicie zamknięty.

Za powyższe utrudnienia w ruchu komunikacyjnym PWiK przeprasza. W przypadku jakichkolwiek pytań należy dzwonić pod tel.(61)424-59-13, (61)424-59-23 lub 669 606 758.

W chwili obecnej nie są znane zmiany dotyczące kursowania autobusów MPK. W związku z tym należy śledzić rozkład jazdy obowiązujący dla linii przejeżdżającej przez ul. Słowackiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane