wtorek, 03 lipca 2018 15:27

Pożar opryskiwacza w Pakszynie

 
Pożar opryskiwacza w Pakszynie źródło: OSP Czerniejewo

We wtorkowe, wczesne popołudnie, strażacy zostali powiadomieni o pożarze pojazdu rolniczego w Pakszynie w gminie Czerniejewo.

Do zdarzenia doszło 3 lipca około godziny 13:20, gdy  z pojazdu rolniczego z zamocowanym opryskiwaczem, zaczął wydobywać się dym. Na miejsce zdarzenia przyjechały zaalarmowane OSP Czerniejewo, OSP Żydowo oraz JRG Gniezno, które po dotarciu przystąpiły do gaszenia pojazdu, objętego już w całości ogniem. Kierujący zdążył go opuścić po zauważeniu pożaru.

Akcja została zakończona po kilkudziesięciu minutach dogaszania. W wyniku działania pożaru pojazd całkowicie spłonął.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane