piątek, 10 sierpnia 2018 14:50

W Gnieźnie zatrzymano sprawcę napadu na bank

 
W Gnieźnie zatrzymano sprawcę napadu na bank źródło: KPP Śrem

W piątkowe południe w jednym z gnieźnieńskich hoteli doszło do zatrzymania mężczyzny, poszukiwanego za napad na bank w Śremie.

Według pozyskanych przez nas informacji, do zatrzymania miało dojść w piątek około 12:30 w hotelu przy ul. bł. Jolenty. Informację tę potwierdził nam rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak.

Przypomnijmy iż w miniony wtorek 7 sierpnia w Śremie doszło do napadu na placówkę bankową, w której sprawca, grożąc przedmiotem przypominającym broń, zrabował 30 tys. złotych, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

W intensywne działania poszukiwawcze zaangażowane zostały znaczne siły policyjne, a także opublikowano wizerunek sprawcy. W piątek 10 sierpnia trwające poszukiwania przyniosły sukces w postaci zatrzymania 27-letniego mężczyzny, mieszkańca Śremu. Doszło do tego około 12:30 w hotelu przy ul. bł. Jolenty, gdzie sprawca napadu został zatrzymany. Przy nim znaleziono znaczną część gotówki zrabowanej w banku, a także narkotyki. Z uwagi na dynamiczny przebieg akcji, w działania włączyi się także policjanci z Gniezna.

Jak się okazało, 27-latek dokonał napadu w trakcie swojego pobytu poza zakładem karnym, do którego nie powrócił z przepustki.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Koryfeusz środa, 15 sierpnia 2018 15:20 napisane przez Koryfeusz

  GNIEZNIOK, jeśli wiesz kto co i jak to powiedz. Nie musi to być zaraz na papierze. O dopkach powiedz, bo marihuana nie jest taka szkodliwa (mniej niż alkohol). Dopalacze zaś trzeba z całą stanowczością eliminować z rynku, a ich handlarzy karać.

 • Link do komentarza GNIEZNIOK środa, 15 sierpnia 2018 03:08 napisane przez GNIEZNIOK

  gdyby nie te uklady co panuja w gniezniskiej policji to wszystkich glownych dilerow juz by nie bylo a tak to zielsko i dopki mozna latwiej kupic niz spirytus albo papierosy bez akcyzy

 • Link do komentarza zuchwaly poniedziałek, 13 sierpnia 2018 07:44 napisane przez zuchwaly

  dla 30 tysięcy takie cos;p

 • Link do komentarza Marek. Z. sobota, 11 sierpnia 2018 22:08 napisane przez Marek. Z.

  Brawo dla naszej policji. Wystarczy jej nie blokować. Wystarczy pozwolić jej działać. Wystarczy, że policjanci wiedzą, że ich wysiłki nie pójdą na marne. Że nikt im za chwilę złodzieja z aresztu, nie wypuści.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022