poniedziałek, 20 sierpnia 2018 08:03

Zderzenie w Szczytnikach Czerniejewskich

 
Zderzenie w Szczytnikach Czerniejewskich źródło: OSP Czerniejewo

W niedzielę na drodze krajowej nr 15 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 19 sierpnia, chwilę po godzinie 17:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku DK 15 (kilkaset metrów za feralnym skrzyżowaniem) w kierunku Wrześni, w trakcie manewru wyprzedzania, pojazd marki Audi zahaczył o samochód Nissan, w wyniku czego pierwsze z aut uderzyło w drzewo i zakończyło jazdę w rowie.

Na miejsce wypadku przyjechały OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia, udzieliły pomocy osobie poszkodowanej, przekazując ją potem zespołowi ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na szosie odbywał się wahadłowo.

źródło: OSP Czerniejewo

2 komentarzy

  • Link do komentarza ytre poniedziałek, 20 sierpnia 2018 11:03 napisane przez ytre

    sławetna droga nr 15 po której w okresie letnim odbywa się ogromny ruch z południa na północ i odwrotne, na której często dochodzi do wypadków , która jest wąska i przez to niewygodna oraz niebezpieczna, którą swego czasu panowie z PO obiecywali poprawić od granicy powiatu wrzesińskiego do Gniezna

  • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 20 sierpnia 2018 08:27 napisane przez Kierowca

    Głupich nie sieją, chyba każdy kierowca powinien przechodzić badania psychologiczne co kilka lat.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane