piątek, 14 września 2018 09:04

Zderzenie na wjeździe do Czerniejewa

 
Zderzenie na wjeździe do Czerniejewa źródło: OSP Czerniejewo

W czwartkowe popołudnie na ul. Gnieźnieńskiej w Czerniejewie doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem dostawczym.

Do zdarzenia doszło 13 września około godziny 14:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu dróg prowadzących na Pakszyn i Kąpiel, doszło do zderzenia samochodów, zmierzających w kierunku Czerniejewa. 

W wyniku tego zdarzenia na szczęście nikt z podróżujących pojazdami nie odniósł obrażeń. Na miejsce wezwano OSP Czerniejewo, które zabezpieczyło teren wypadku poprzez kierowanie ruchem wahadłowo, unieszkodliwieniu płynów samochodowych rozlanych na jezdni oraz odłączeniu akumulatorów. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane