poniedziałek, 01 października 2018 23:29

Zderzenie na ul. Słowackiego i szarpanina z policjantami

 

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia doszło późnym wieczorem w rejonie skrzyżowania ul. Słowackiego i Kochanowskiego, gdzie rozpędzony samochód uderzył w dwa pojazdy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 1 października około 22:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Skoda Superb, jadąc ul. Słowackiego nie opanował pojazdu i uderzył w zaparkowanego częściowo na chodniku BMW, a następnie odbił na drugą stronę jezdni, gdzie uszkodził Forda Mondeo. 

Na miejsce przyjechały dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia, a także zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy kobiecie podróżującej Skodą. Jednocześnie mężczyzna jadący tym samochodem zaczął się oddalać z inną osobą z miejsca zdarzenia, a przybyły patrol policji zatrzymał ich 150 metrów dalej. Po przywiezieniu z powrotem w rejon kolizji, doszło do szarpaniny, a do pomocy wezwano kolejne patrole. W trakcie tego doszło także do naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza, który wymagał pomocy medycznej.

Ostatecznie po dojechaniu na miejsce kolejnych patroli zatrzymano trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobietę. Na miejscu wciąż trwa dochodzenie, które ma ustalić, jaki był dokładny przebieg zdarzenia oraz kto prowadził pojazd. 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Figo Fagot wtorek, 02 października 2018 23:16 napisane przez Figo Fagot

  Szarpać się za 2200 z sebixami i jeszcze oderwać... niezła zachęta nie dziwi, że protestują.

 • Link do komentarza avalon wtorek, 02 października 2018 20:23 napisane przez avalon

  Za umyślne łamanie przepisów i zagrażanie życiu innym ludziom w ruchu drogowym powinny być dotkliwe kary finansowe. Np. za to zdarzenie sprawca powinien dostać grzywnę w wysokości np. 100 tysięcy PLN, czyli kilkukrotnie wyższą niż wartość szrota którym jechał. Żadne mandaty, zabieranie praw jazdy czy śmieszne wyroki w zawieszeniu nic nie zmienią. Dopiero jak komornicy zaczną domagać się wysokich kar pieniężnych od sprawców wypadków i ich rodzin, społeczeństwo samo wymusi normalne zachowanie takich […] jak ten.

 • Link do komentarza pela wtorek, 02 października 2018 09:32 napisane przez pela

  ta - Słowackiego to teraz przypomina niektórym trasę szybkiego ruchu....

 • Link do komentarza Gosia wtorek, 02 października 2018 06:37 napisane przez Gosia

  Bezpieczne Gniezno by night!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022