środa, 10 października 2018 17:57

Wypadek koło Żydowa

 
Wypadek koło Żydowa źródło: OSP Czerniejewo

W środowe popołudnie na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 samochód uderzył w drzewo - jedna osoba odniosła obrażenia.

Do zdarzenia doszło 10 października, około godziny 15:20 między Żydowem a Kosowem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód marki Renault z przyczepką uderzył w przydrożne drzewo na prostym odcinku DK 15. 

Na miejsce zdarzenia przyjechały trzy zastępy - JRG Gniezno, OSP Czerniejewo oraz OSP Żydowo, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia, udzieliły pomocy osobie poszkodowanej oraz zajęły się kierowaniem ruchem wahadłowo. Osobami podróżującymi pojazdem zajął się zespół ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo

7 komentarzy

 • Link do komentarza Fredas czwartek, 11 października 2018 11:19 napisane przez Fredas

  TIGER !!!co ty bierzesz ?Powicinac drzewa!-bo co? Bo Tigerowi przeszkadzają ?To że niektórzy zapier.... ją i wyciskają siódme poty, walą na trzeciego -tego nie wspomnisz.Lotnisko jeszcze zrobic z tej drogi .WOLNIEJ jechać i będzie dobrze.Pozdrawiam.

 • Link do komentarza Klaudiusz czwartek, 11 października 2018 07:40 napisane przez Klaudiusz

  Drzewa są potrzebne. Jak sobiee jadę rowerem latem to gdzie mam odpocząć od słońca jak nie pod drzewem? Zostawcie moje drzewa.

 • Link do komentarza humanista czwartek, 11 października 2018 05:48 napisane przez humanista

  Nie drzewa, a ludzie w nie wjeżdżają. To powinno dać do myślenia, niemyślącym kierowcom.

 • Link do komentarza Gosia środa, 10 października 2018 23:49 napisane przez Gosia

  Żadna wycinka drzew nie uratuje przed głupotą i nieodpowiedzialnością!

 • Link do komentarza rowerzysta środa, 10 października 2018 23:40 napisane przez rowerzysta

  Dokładnie. Wyciąć drzewa przy drogach a nasadzać na nieużytkach. Lasy państwowe też mogłyby zamienić kilka hektarów z sosny na drzewa liściaste i na pewno ilość drzew liściastych by się zgadzała.

 • Link do komentarza Alan środa, 10 października 2018 22:46 napisane przez Alan

  Tiger,jak ktos nie potrafi jezdzic to czy beda drzewa czy nie to i tak nic nie da,prostu odcinek drogi,nie mam pojecia jak mozna doprowadzic to takiego wypadku

 • Link do komentarza TIGER środa, 10 października 2018 21:13 napisane przez TIGER

  Powycinać drzewa na tej trasie. Zbyt wiele wypadków jest, gdzie auto zatrzymuje się na drzewie. Gdyby ich nie było, auto wjechałoby w pole i zatrzymało się bez większego szwanku dla kierowcy. Nie tylko tego ale i wielu innych, którzy mogą przez te drzewa stracić życie. Często przejeżdżam trasę Gniezno - Września i zwykle jedno lub 2 zdarzenia są w tygodniu. Drzewo to bariera, na której nagle zatrzymuje się pojazd. Nie ustąpi i człowiek zginie. Powinno to dać do myślenia zarządcy drogi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane