czwartek, 11 października 2018 09:03

Śmiertelne potrącenie w Trzemesznie

 
Śmiertelne potrącenie w Trzemesznie archiwum redakcji

W środowy wieczór na Placu Jana Kilińskiego w Trzemesznie doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło 10 października po godzinie 18:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, samochód osobowy, kierowany przez 29-letniego trzemesznianina, potrącił znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych 62-letniego pieszego, także mieszkańca Trzemeszna, w wyniku czego ten doznał poważnych obrażeń. 

Na miejsce zdarzenia jako pierwsi przybyli zadysponowani strażacy z OSP Trzemeszno, którzy udzielili pierwszej pomocy, a po dotarciu zespołu ratownictwa medycznego poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie w stanie nieprzytomnym. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, że mężczyźnie nie udało się uratować życia.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Jak ustalono, kierujący samochodem był trzeźwy - pojazd wraz z dokumentami zostały zatrzymane. Jednocześnie ciało 62-latka zostało zabezpieczone do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane