sobota, 13 października 2018 08:30

Planowane wyłączenie wody dla kilku miejscowości

  mn
Planowane wyłączenie wody dla kilku miejscowości archiwum redakcji

PWiK informuje iż planowane jest wyłączenie dostaw wody do kilku z miejscowości w trakcie prowadzonych prac konserwacyjnych.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że w godzinach nocnych z dnia 19.10.2018 r. na 20.10.2018 r. będą prowadzone prace konserwacyjne na Stacji Uzdatniania Wody w Żydowie.

W związku z powyższym od godz. 23:30 do godz. 03:30 może nastąpić obniżone ciśnienie lub przerwa w dostawie wody do sieci wodociągowej w miejscowościach: Żydowo, Szczytniki Czerniejewskie, Kosowo, Cielimowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane