środa, 31 października 2018 14:34

Dachowanie busa na DK 15

 
Dachowanie busa na DK 15 źródło: OSP Czerniejewo

W środowe południe na drodze krajowej nr 15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu dostawczego.

31 października chwilę przed godziną 12:30 służby zostały powiadomione o wypadku, do którego miało dojść w Czeluścinie na DK 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do dachowania samochodu dostawczego typu bus, który wypadł z jezdni i zatrzymał się na polu. Kierujący pojazdem na szczęście wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku i nie potrzebował pomocy medycznej.

Na miejsce przyjechało OSP Czerniejewo, które zabezpieczyły rejon wypadku oraz uszkodzony pojazd. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane