wtorek, 06 listopada 2018 17:00

Znęcała się nad seniorką, a teraz... zniknęła

 
Znęcała się nad seniorką, a teraz... zniknęła archiwum redakcji

Kobieta, która przez co najmniej kilka tygodni znęcała się nad 80-letnią gnieźnianką po wylewie, wciąż nie usłyszała zarzutów gdyż... nikt nie wie gdzie jest. 

Była pracownica MOPS, która na ujawnionym przez rodzinę nagraniu znęcała się nad schorowaną starszą kobietą, używając przy tym wulgaryzmów, gróźb oraz siły, wciąż nie usłyszała zarzutów za popełnione czyny. Pochodząca z Witkowa Karina G. zniknęła po ujawnieniu i nagłośnieniu całej sprawy i od tej pory nikt nie wie gdzie przebywa kobieta. Dodatkowo usunęła także swoje konto na Facebooku, gdzie inni użytkownicy już kierowali pod jej adresem groźby. 

- W tej chwili trwają poszukiwania podejrzanej Kariny G. Z naszych informacji wynika, że tuż po ukazaniu się materiałów medialnych na jej temat, opuściła swoje miejsce zamieszkania i wyjechała w nieznanym kierunku. Szukamy jej od tygodnia - powiedział dziennikarzom TVN24 Michał Smętkowski z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie wydała nakaz zatrzymania byłej pracownicy MOPS. Jeśli okaże się on nieskuteczny, a kobieta nadal się nie stawi na przesłuchaniu, prokuratura może wystąpić o tymczasowe aresztowanie, a w dalszym toku także wydany zostanie list gończy. Kobiecie grozi nawet 8 lat więzienia.

 

6 komentarzy

 • Link do komentarza Ann środa, 07 listopada 2018 14:08 napisane przez Ann

  Dziwicie się, trzeba było poczekać na zarzuty. Skoro dziennikarze nachodzili ją nawet w domu to zwiała...

 • Link do komentarza radek wtorek, 06 listopada 2018 23:01 napisane przez radek

  prawdziwa karyna...

 • Link do komentarza Witkowo wtorek, 06 listopada 2018 21:23 napisane przez Witkowo

  Niech jej poszukają we Włoszech...

 • Link do komentarza Gość z Polski wtorek, 06 listopada 2018 20:15 napisane przez Gość z Polski

  Tak to jest gdy pierwszy jest społeczny lincz a dopiero później akt oskarżenia. Co z dyrektor MOPS-u też uciekła? Prezydent, któremu podlega MOPS też uciekł? Mnie interesuje czy za niedbalstwo nadzoru będą mieli postawione zarzuty?

 • Link do komentarza mati wtorek, 06 listopada 2018 19:51 napisane przez mati

  Dajcie info na grupy w Holandii namierza ja napewno

 • Link do komentarza Noguś wtorek, 06 listopada 2018 17:29 napisane przez Noguś

  Tak to jest, jak się udostępnia, by wszyscy widzieli, zamiast iść na policję i ja złapać. Albo najzwyczajniej w świecie zaprosić policjantów do domu i poczekać, aż opiekunka się zjawi w kolejny dzień, by "opiekowac" się starszą panią.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane