Wydrukuj tę stronę
wtorek, 06 listopada 2018 17:00

Znęcała się nad seniorką, a teraz... zniknęła

 
Znęcała się nad seniorką, a teraz... zniknęła archiwum redakcji

Kobieta, która przez co najmniej kilka tygodni znęcała się nad 80-letnią gnieźnianką po wylewie, wciąż nie usłyszała zarzutów gdyż... nikt nie wie gdzie jest. 

Była pracownica MOPS, która na ujawnionym przez rodzinę nagraniu znęcała się nad schorowaną starszą kobietą, używając przy tym wulgaryzmów, gróźb oraz siły, wciąż nie usłyszała zarzutów za popełnione czyny. Pochodząca z Witkowa Karina G. zniknęła po ujawnieniu i nagłośnieniu całej sprawy i od tej pory nikt nie wie gdzie przebywa kobieta. Dodatkowo usunęła także swoje konto na Facebooku, gdzie inni użytkownicy już kierowali pod jej adresem groźby. 

- W tej chwili trwają poszukiwania podejrzanej Kariny G. Z naszych informacji wynika, że tuż po ukazaniu się materiałów medialnych na jej temat, opuściła swoje miejsce zamieszkania i wyjechała w nieznanym kierunku. Szukamy jej od tygodnia - powiedział dziennikarzom TVN24 Michał Smętkowski z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie wydała nakaz zatrzymania byłej pracownicy MOPS. Jeśli okaże się on nieskuteczny, a kobieta nadal się nie stawi na przesłuchaniu, prokuratura może wystąpić o tymczasowe aresztowanie, a w dalszym toku także wydany zostanie list gończy. Kobiecie grozi nawet 8 lat więzienia.

 

6 komentarzy