wtorek, 13 listopada 2018 09:44

Pies zginął uderzony przez motocykl

 
Pies zginął uderzony przez motocykl archiwum redakcji

W minioną niedzielę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie doszło do zdarzenia, w wyniku którego o mały włos nie doszło do potrącenia pieszych. Zginął jednak czworonóg prowadzony na smyczy.

Do zdarzenia doszło 11 listopada br. o godzinie 14.40 na molo na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Jak ustalili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, 18-letni mieszkaniec gminy Witkowo, kierując motocyklem marki Yamaha poruszając się na molo i kierując się w stronę deptaku, nie opanował pojazdu. Wskutek tego motocykl przewrócił się na bok, zmuszając znajdujących się tam pieszych do odskoczenia na bok. Mimo to nie udało się uniknąć zderzenia - pojazd uderzył w prowadzonego na smyczy psa rasy york. Zwierzę zginęło na miejscu.

Obecni na miejscu policjanci ustalili po badaniu iż kierujący Yamahą był trzeźwy, ale nie posiadał prawa jazdy. 

Gnieźnieńscy policjanci proszą kierujących o ostrożność a także zwrócenie uwagi na wszystkich użytkowników dróg. 

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane