poniedziałek, 19 listopada 2018 17:44

Kierowca ranny po uderzeniu autem w drzewo

 
Kierowca ranny po uderzeniu autem w drzewo źródło: PSP Gniezno

Krótko przed poniedziałkowym południem na drodze niedaleko Trzemżala (gmina Trzemeszno) doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 19 listopada około godziny 11:30 na szosie prowadzącej z Trzemeszna do Orchowa w Trzemżalu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący samochodem samodzielnie opuścił pojazd i trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Poszkodowany następnie trafił do szpitala w Gnieźnie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno, JRG Gniezno oraz JRG Moglino, które zabezpieczyły rejon wypadku, rozlane płyny eksploatacyjne oraz uszkodzony pojazd. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: PSP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza sylwek poniedziałek, 19 listopada 2018 20:31 napisane przez sylwek

    PO CO JRG MOGILNO?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane