czwartek, 06 grudnia 2018 13:00

Sto flag na setną rocznicę powstania

 
Sto flag na setną rocznicę powstania zdjęcie nadesłane

Senator Robert Gaweł zaprasza wszystkich gnieźnian po flagi powstańcze, które będzie można zawiesić z okazji przypadającej w tym roku rocznicy.

28 grudnia 1918 roku w Gnieźnie rozpoczęło się Powstanie Wielkopolskie, które zdecydowało o kształcie granicy zachodniej II Rzeczypospolitej. Niebawem będziemy obchodzić setny jubileusz zwycięskiego zrywu niepodległościowego.

Aby godnie uczcić tę rocznicę, Robert Gaweł zachęca do wywieszenia flagi powstańczej na swoich domach. Od 7 grudnia w biurze senatorskim, które znajduje się przy Rynku nr 9, czynnym od godziny 9.00 do 17.00, można bezpłatnie otrzymać flagę, zatwierdzoną przez samorząd województwa wielkopolskiego i uznawaną przez Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

Flagę otrzyma pierwsze sto osób, które odwiedzi biuro. Senator serdecznie zaprasza i zachęca do wspólnego świętowania niepodległości.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Centrum piątek, 07 grudnia 2018 21:17 napisane przez Centrum

  Napewno już się skończyły. Chętnych do kupienia zapewne jest dużo, tylko gdzie taką flagę można kupić.

 • Link do komentarza Kegan piątek, 07 grudnia 2018 18:01 napisane przez Kegan

  Świetna inicjatywa - cieszę się że mamy takiego senatora. Dumnie powiewać będzie od 28 grudnia i przypominać o bohaterach sprzed wieku. Ilu by dziś stanęło ...boję się odpowiedzi. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!

 • Link do komentarza Kaziu zRataj piątek, 07 grudnia 2018 14:23 napisane przez Kaziu zRataj

  W MOKu za 2 dyszki. Ja kupiłem dzisiaj.

 • Link do komentarza Mieszkaniec piątek, 07 grudnia 2018 12:48 napisane przez Mieszkaniec

  Gdzie taką flagę można w Gnieźnie kupić?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane