środa, 19 grudnia 2018 10:59

Poranne dachowanie niedaleko Kłecka

 
Poranne dachowanie niedaleko Kłecka źródło: OSP Kłecko

W środowy ranek służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na szosie prowadzącej z Kłecka do Gorzuchowa.

Do wypadku doszło 19 grudnia około godziny 8:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wjeździe do Gorzuchowa doszło do dachowania samochodu osobowego marki Fiat.

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Kłecko, które zabezpieczyło rejon zdarzenia i uszkodzony pojazd. Później na miejsce dojechało także JRG Gniezno. Osoba kierująca pojazdem opuściła go o własnych siłach przed przybyciem służb, a po przebadaniu na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego pozostała na miejscu zdarzenia. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane