czwartek, 20 grudnia 2018 09:36

Samochód uderzył w drzewo

 
Samochód uderzył w drzewo źródło: OSP Kłecko

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowy ranek na szosie prowadzącej z Kłecka w kierunku Sławna. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 20 grudnia około godziny 6:00 w Dziećmiarkach. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Fiat zjechał na pobocze i uderzył bokiem pojazdu w drzewo. W wyniku tego kierujący został zakleszczony w środku. 

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Kłecko, które jako pierwsi udzielili pomocy poszkodowanemu - w momencie dotarcia zastępu odzyskał przytomność. Zabezpieczono także rejon zdarzenia oraz uszkodzony pojazd poprzez odłączenie akumulatora. Następnie za pomocą narzędzi hydraulicznych uwolniono kierującego i po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, przekazano go do karetki. Poszkodowany trafił do szpitala. Na miejscu działał także zastęp JRG Gniezno, a okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane