środa, 09 stycznia 2019 15:47

Wypadek w Komorowie

 
Wypadek w Komorowie źródło: OSP Kłecko

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w środowe południe na drodze wojewódzkiej nr 190 w tytułowej miejscowości.

Do zdarzenia doszło 9 stycznia około godziny 12:10. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie przebiegającej przez Komorowo, kierujący samochodem osobowym marki Opel, prawdopodobnie po utracie panowania nad kierownicą, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. 

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Kłecko oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku oraz uszkodzony pojazd i rozlane płyny eksploatacyjne. Kierowca, który podróżował sam, opuścił samochód o własnym siłach przed przybyciem pomocy - został on przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane