czwartek, 17 stycznia 2019 16:40

Kolejny etap poszukiwań bez rezultatu

 
Kolejny etap poszukiwań bez rezultatu źródło: OSP Trzemeszno

Strażacy z Gniezna i Trzemeszna przez kilka godzin przeszukiwali teren w poszukiwaniu zaginionego ponad dziesięć dni temu 85-letniego mężczyzny.

Jan Kwaśniewski, mieszkaniec Trzemeszna, po raz ostatni widziany był 6 stycznia br. Tego dnia około godziny 14:00 wyszedł z domu przy ul. Wiśniowej (zachodnia część miejscowości) i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Od tego też czasu był on poszukiwany przez policjantów, strażaków oraz ochotników - sprawdzano rozległe tereny leśne, trudno dostępne miejsca oraz zbiorniki wodne w okolicy Trzemeszna. W tym zakresie kierowano się nagraniem jednej z kamer, na której przypuszczalnie widać idącego, zaginionego mężczyznę. 

W czwartek 17 stycznia strażacy z PSP Gniezno oraz OSP Trzemeszno przeszukiwali tereny dawnej żwirowni w Hucie Trzemeszeńskiej, gdzie obecnie znajdują się zbiorniki wodne. Przy wykorzystaniu trzech dostępnych łodzi i kilkunastu strażaków sprawdzono cały obszar, jednak działania te nie przyniosły żadnego rezultatu. 

Przypominamy: zaginiony 85-latek ubrany był w granatową kurtkę, szare spodnie oraz szarą zimową czapkę. Osoby, które mogły widzieć mężczyznę, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie – nr tel (61) 426-02-11 lub na numer alarmowy – 112.

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane