środa, 06 lutego 2019 16:23

W czwartek utrudnienia na ul. Warszawskiej

 
W czwartek utrudnienia na ul. Warszawskiej archiwum redakcji

Spółka PWiK informuje o planowanym zamknięciu fragmentu ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Moniuszki do Placu Józefa Piłsudskiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Spółka z o.o. informuje, iż w związku z awarią sieci wodociągowej w ciągu ul. Warszawskiej w czwartek 7 lutego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Tego dnia ruch samochodów na ul. Warszawskiej w godz. od 7.00 do 15.00 na odcinku od ul. Moniuszki do Placu Józefa Piłsudskiego (Plac 21 Stycznia) będzie zablokowany. Mogą wystąpić nieznaczne utrudnienia w dostawie wody dla mieszkańców ul. Warszawskiej.

Spółka przeprasza za zaistniałe utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane