sobota, 09 lutego 2019 10:12

Wypadek autobusu między Gnieznem a Kłeckiem

 
Wypadek autobusu między Gnieznem a Kłeckiem fot. Rafał Wichniewicz

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło w sobotni ranek na drodze wojewódzkiej nr 190 między Gnieznem a Kłeckiem. Autobus uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło 9 lutego około godziny 9:00 na wysokości Pruchnowa, kilka kilometrów przed Kłeckiem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, autobus przewoźnika ze Słupcy, jadący od strony Gniezna w kierunku Kłecka, z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechał z jezdni, a następnie uderzył przodem w drzewo rosnące po lewej stronie drogi.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy OSP Kłecko, JRG Gniezno oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu okazało się iż wszyscy podróżujący autobusem wyszli z niego o własnych siłach, a pomocy medycznej wymagał kierowca oraz kilka osób uskarżających się na bóle. Nikt na szczęście nie wymagał hospitalizacji.

Przez kilkadziesiąt minut ruch na drodze był zablokowany, a po tym czasie wprowadzono ruch wahadłowy. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

4 komentarzy

 • Link do komentarza rw poniedziałek, 11 lutego 2019 12:40 napisane przez rw

  bobhaus, Twój komentarz zawierał przypuszczenia co do okoliczności wypadku, które nie pokrywały się z prawdą. Nie tylko Twój komentarz nie został umieszczony z tego powodu, więc nie musisz z tego powodu ubolewać. Zbyt często niektórzy wydają swoje osądy, nie mając wiedzy o sytuacji.

 • Link do komentarza Kor sobota, 09 lutego 2019 22:52 napisane przez Kor

  Apelujë o rozsądek i trzeźwy osąd: drzewa przy drodze naprawdë nie są tu winne. Nie wycinajmy ich...

 • Link do komentarza /enek sobota, 09 lutego 2019 16:32 napisane przez /enek

  Droga na tym odcinku jest w tak katastrofalnym stanie ze kierownice należy trzymać naprawdę mocno. To cud ze tak mało wypadków jest ma tej drodze. Ale jak widać zaczyna się najgorsze . Ktoś zginie i dopiero w tedy zaczną naprawiać .

 • Link do komentarza Przejezdny sobota, 09 lutego 2019 10:45 napisane przez Przejezdny

  Przejezdzalem kilka chcial po wypadku. Wyglądało tragicznie. Dobrze, że bez tragedii.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane