piątek, 01 marca 2019 11:37

Dachowanie samochodu z amerykańskimi żołnierzami

 
Dachowanie samochodu z amerykańskimi żołnierzami źródło: JRG Gniezno

W czwartkowe popołudnie, niedaleko Witkowa doszło do wypadku samochodu osobowego z udziałem żołnierzy wojsk amerykańskich.

Zdarzenie miało miejsce 28 lutego, około godziny 17:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie prowadzącej z Witkowa w kierunku Powidza, na terenie miejscowości Strzyżewo Witkowskie, samochód osobowy, którym podróżowało dwóch żołnierzy amerykańskich, zjechał z drogi i dachował w rowie. 

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Witkowo oraz zespół ratownictwa medycznego, który na miejscu przebadał obu uczestników zdarzenia - żaden z nich nie wymagał hospitalizacji. Po dotarciu JRG Gniezno, pojazd był już zabezpieczony, a także obecna była policja.

źródło: PSP Gniezno

6 komentarzy

 • Link do komentarza Ha Ha Ha ale wieśmaki :D niedziela, 10 marca 2019 08:23 napisane przez Ha Ha Ha ale wieśmaki :D

  Okazuje się, że kierowcy z innych krajów powodują więcej kolizji / wypadków niż ,, nasi '' kierowcy. Wniosek ? Jesteśmy lepszymi kierowcami od innych - zagranicznych. To my możemy uczyć innych jak się jeździ w warunkach bojowych. Jak tak dalej pójdzie, to nie wojna wykończy sojuszników, ale nasz bogaty teren... Swoją drogą - puste i wyasfaltowane tereny ;) :D

 • Link do komentarza Eleonora Chałupiec zez Gnizna niedziela, 03 marca 2019 22:47 napisane przez Eleonora Chałupiec zez Gnizna

  Chłopcy z USA jak dotąd mają sporo szczęścia. Incydenty z ich udziałem
  kończą się bez ofiar, wywołują wyłącznie ubaw wśród miejscowych. Ciekawe ile promili wykazałyby przyrządy naszej wspaniałej policji podczas rutynowej kontroli sojuszników. I czy taka kontrola byłaby w ogóle możliwa.

 • Link do komentarza kierowca piątek, 01 marca 2019 21:05 napisane przez kierowca

  A co będzie się działo jak ich będzie 3 x więcej ?

 • Link do komentarza Aaa piątek, 01 marca 2019 19:08 napisane przez Aaa

  Patrząc statystycznie to nasi kierowcy powodują zdecydowanie więcej wypadków tylko nie są one ciekawe medialnie.

 • Link do komentarza Kibic piątek, 01 marca 2019 15:25 napisane przez Kibic

  Czy oni napewno trzeźwi prowadzą auta ? Tyle kolizji z ich udziałem, coś chyba z nimi nie tak .

 • Link do komentarza endriu piątek, 01 marca 2019 13:01 napisane przez endriu

  Coś za dużo wypadków amerykańskiej armii czy oni tylko umieją jazdzic po pustyni lub bezdrożach

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane