środa, 06 marca 2019 16:04

Pożar w gospodarstwie koło Zdziechowy

 

Kilka zastępów straży pożarnych zostało zadysponowanych do pożaru, jaki wybuchł w godzinach popołudniowych w budynku, w którym przechowywano słomę.

 


Do zdarzenia doszło 6 marca, chwilę przed godziną 15:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w murowanej stodole położonej na terenie jednego z gospodarstw między Mącznikami a Świątnikami, doszło do pożaru przechowywanego w niej materiału. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów z JRG Gniezno, OSP Zdziechowa, OSP Mieleszyn, OSP Modliszewo, które po przybyciu na miejsce przystąpiły do akcji gaśniczej, prowadząc natarcie z kilku stron. W trakcie działań zbudowano także zbiornik w celu utrzymania zasilania w wodę. Akcja na miejscu może potrwać jeszcze przez pewien czas.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane