czwartek, 04 kwietnia 2019 14:41

Billboard „Stop Pedofilii” jeździ po Gnieźnie

 
Billboard „Stop Pedofilii” jeździ po Gnieźnie zdjęcie nadesłane

Od wtorku po Gnieźnie porusza się samochód Fundacji Pro - prawo do życia, który informuje o akcji "Stop Pedofilii". Sprawą zajęła się też policja.

Dwa dni temu na ulice miasta wyjechał samochód z przyczepką, w którego treści autorzy informują mieszkańców o powiązaniach pedofilii z homoseksualizmem i tzw. "edukacją" seksualną. Adam Brawata z Fundacji Pro - prawo do życia przekazał, jaki jest cel tej akcji: Od dłuższego czasu w szkołach na terenie całej Polski pojawiają się tzw. "edukatorzy" seksualni, którzy organizują w placówkach oświatowych zajęcia na temat "dojrzewania", "tolerancji" czy przeciwdziałania "dyskryminacji". W trakcie tego typu zajęć oswaja się dzieci z patologiami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem - informuje.

Jak dalej przyznał Adam Brawata, wspomniani edukatorzy działają w oparciu o tzw. Standardy Edukacji Seksualnej: - Zakładają one, że dzieci będą uczyć się m.in.: w wieku 4 lat - masturbacji i przyjemności z dotykania własnego ciała, w wieku 6 lat - wyrażania zgody na seks, w wieku 9 lat - pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu, w wieku 12 lat - różnych oczekiwań partnerów związanych z podnieceniem seksualnym. Wprowadzenia tego typu "edukacji" seksualnej do szkół i przedszkoli w Polsce najaktywniej domagają się środowiska homoseksualne i LGBT. Tymczasem według badań, homoseksualiści, którzy stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa, są odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci - informuje Adam Brawata i jak dodaje, Fundacja Pro-prawo do życia otrzymuje od rodziców z całej Polski szereg sygnałów, dotyczących zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży w publicznych szkołach, które są w jego opinii "niepokojące".

Sprawę poruszającego się po Gnieźnie billboardu i zamieszczonym na nich treści została zgłoszona na policję. Jak przekazała nam asp. sztab. Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, zgłoszenie było pisemne i obecnie sprawa jest w toku. Tymczasem billboard cały czas porusza się po ulicach miasta.


Poniżej - w załączniku, standardy WHO ws. Standardów Edukacji Seksualnej, do których odnosi się Adam Brawata.

21 komentarzy

 • Link do komentarza kolega kolegi niedziela, 07 kwietnia 2019 18:38 napisane przez kolega kolegi

  Kierowca wybrał właściwe tło na ustawienie bilboardu, bo właśnie w KK jest siedlisko pedofilii.

 • Link do komentarza Julian niedziela, 07 kwietnia 2019 00:42 napisane przez Julian

  Ad. mieszkanka Gniezna. Paetz jest pedofilem, Watykan to stwierdził o dalej jest OK

 • Link do komentarza a1rh sobota, 06 kwietnia 2019 19:01 napisane przez a1rh

  Sylwix co za odlot: 1) proszę o podanie źródła na podstawie którego twierdzisz, iż 1/4 populacji nie jest hetero; 2) poznałaś, jak twierdzisz, tysiące homo, czyli w przedziale od 2 do 4 tysięcy, jednak by kogoś poznać, a tym bardziej jego intymne sprawy potrzeba dużo czasu, więc na te tysiące nie wystarczyło by Twojego życia. Chyba, że w waszym środowisku jest inaczej i każdy(a) przy pierwszym poznaniu zamiast imienia mówi: Jestem LGBT.

 • Link do komentarza mieszkanka Gniezna piątek, 05 kwietnia 2019 22:39 napisane przez mieszkanka Gniezna

  Ad. Julian - każdy przestępca, któremu udowodniono winę powinien zostać skazany i tyle w temacie
  Ad. SYLWIX - Proszę zabierać głos w sprawie swoich własnych dzieci, od moich proszę trzymać się z daleka. Rzadko czyta się takie głupoty, no ale widać, że na zidiocenie nie ma lekarstwa.

 • Link do komentarza SYLWIX piątek, 05 kwietnia 2019 20:08 napisane przez SYLWIX

  Mi się wydaje, że wam też przydałoby się doedukować. Sama nie jestem za przymuszaniem ludzi do tego ale uważam, że każdy rodzic powinien nauczyć dziecka co to jest tolerancja, szacunek i nauczyć seksualności. Może to brzmi nie na miejscu ale jeśli weźmie się to pod uwagę, że chłopczyk czy dziewczynka poznają swoje ciała dziwią się że jedno ma pindolka a drugie nie to zaczynają same z ciekawości robić różne rzeczy. Sprawia im to przyjemność więc kontynuują nieświadome co się dzieje. Jestem młodą osoba i rozmawiając że znajomymi i wspominając młodość dziewczyny często się przyznawał że w przedszkolu ocieraly się o krzesełka bo sprawiało im to przyjemność, chłopcy wkladali fujarki w różne dziurki. Często też prowokowani przez starszych kolegów którzy chcieli się pośmiać. Ile razy sąsiedzi między sobą gadali jak to przylapali dwójkę maluchów jak się macali. Rozmawiałam też z koleżanką która była gwalcona za młodu przez ojczyma. Nie protestował bo zapewniał Ją że nie dzieje Jej się krzywda i jest wszystko dobrze. A teraz to wszystko podburza internet do którego dzieciaki maja dostęp od najmłodszych lat. I pewnie dzieciak w podstawówce zna więcej rodzajów seksu niż rodzice. Po to jest edukacja seksualna żeby dzieci znały swoje ciało, wiedziały co jest dobre a co złe, co się z nimi dzieje czemu to jest przyjemne i dlaczego to nie jest zabawą. Dlaczego powinny nie pozwalać innym się dotykać ja gdy ktoś ich zmusza od razu komuś donieść. Jeżeli dla Was to jest zle to gratuluję inteligencji i średniowiecza umysłowego. To ma zwiększyć świadomość dzieci i wręcz zapobiec pedofilii. A tak poza tym 1 czy 2 % społeczeństwa jest homo. Za przeproszeniem gówno prawda bo z 1/4 społeczeństwa nie jest orientacji heteroseksualnej, a to że nie chodzą i nie krzyczą o tym na prawo i lewo nie znaczy że ich nie ma. I na tysiące poznanych homoseksualistów nie spotkałam się z żadnymi zachowaniami pedofilskimi gdzie nawet mój najbliższy sąsiad hetero trafił za kraty za pedofilie. Zacznijcie w końcu sami myśleć a nie lykacie jak Pelikany co Wam media narzucą. A czemu policja? Wolność słowa to fakt ale publiczne zniesławienie osób i wręcz szerzenie na te osoby nienawiści jest karalne. Także się rozpisałem ale jak komuś będzie chciało się to czytać to mam nadzieję, że coś przemysł i zrozumie.

 • Link do komentarza Julian piątek, 05 kwietnia 2019 19:04 napisane przez Julian

  Świetnie, to co zrobić z księdzem homoseksualistą?Np. Paetz?

 • Link do komentarza Ola piątek, 05 kwietnia 2019 08:38 napisane przez Ola

  Do Clinton: oczywiście,że jest na to wiele badań, wystarczy poszukać. Homoseksualizm usunięto z listy chorób na zasadzie głosowania. Teraz szykuje się grunt pod to, aby to samo zrobić z pedofilią. Standardy edukacji seksualnej WHO właśnie mają między innymi to na celu. Deprawacja i niszczenie niewinności dzieci już od najmłodszych lat. Można zajrzeć w te "standardy", żeby samemu się o tym przekonać.

 • Link do komentarza mieszkaniec piątek, 05 kwietnia 2019 06:21 napisane przez mieszkaniec

  W dzisiejszych czasach mowa nienawiści jest mówienie prawdy.

 • Link do komentarza Prezes piątek, 05 kwietnia 2019 00:54 napisane przez Prezes

  Stop Pedofilii prezentuje określone poglądy w ramach gwarantowanej przez konstytucję wolności słowa. LGBT+ to odmiana lewackiej ideologii o jednoznacznym zabarwieniu sprzecznym z naturą i propagującym stare komunistyczne hasło - nie ma wolności dla wrogów wolności. Czas pogonić to towarzystwo tam gdzie jest jego miejsce, czyli do narożnika. A marsz równości niech sobie robią w Brunei, ostatecznie mogą też w Rosji.

 • Link do komentarza czytelnik piątek, 05 kwietnia 2019 00:06 napisane przez czytelnik

  Aktywistom oraz tym, którzy bronią homoseksualizmu i pedofilii polecam niezwykle ciekawy artykuł:
  https://wpolityce.pl/kosciol/412418-zwiazek-miedzy-homoseksualizmem-a-pedofilia

 • Link do komentarza Wiesław czwartek, 04 kwietnia 2019 19:04 napisane przez Wiesław

  Bardzo dobra i mówiąca jak jest akcja! Nie ma co prawdy ukrywać.

 • Link do komentarza Ponieko czwartek, 04 kwietnia 2019 18:30 napisane przez Ponieko

  Prymas oburzy się tak jak na palenie książek?

 • Link do komentarza Koryfeusz czwartek, 04 kwietnia 2019 18:01 napisane przez Koryfeusz

  Nie zgodzę się z tym, że homoseksualizm to patologia. Natomiast zgodzę się ze stwierdzeniem, że ogólnie oswaja się dzieci z patologiami seksualnymi. Dlatego z patologiami, że sama seksualizacja dzieci to patologia. Dzieci to dzieci, nawet okresu dojrzewania nie przechodzą, a sprawy seksualne są dla dorosłych. Dzieci nie należy w to mieszać, inaczej jest to patologia, zresztą wygląda mi to wszystko jak jakiś pedofilski spisek.
  Dzieci mają żyć jak dzieci i nie należy im tego dzieciństwa odbierać przez jakąś chorą ideologię, która nie ma nic wspólnego z walką o prawa mniejszości seksualnych. Co będzie dalej? Teraz LGBT chce ideologizować na swoją modłę dzieci i uczyć je kwestii seksualnych, a potem może sataniści zechcą legalizacji ofiar z ludzi w tym z dzieci? Politycy i chorzy ideolodzy ręce precz od dzieci!

 • Link do komentarza Pateiota czwartek, 04 kwietnia 2019 17:11 napisane przez Pateiota

  I bardzo dobrze, że taki bilbord jest w końcu ludzie zrozumieją, że homoseksualizm to zło. Polska jest katolicką i niech tak zostanie. Na zachodzi zgodzili się na taką propagandę i teraz mają oburzona kościoły albo przerabianie na jakieś bary.

 • Link do komentarza Scarlett czwartek, 04 kwietnia 2019 16:32 napisane przez Scarlett

  A co ma do tego policja? Policja niech się zajmie deprawatorami, a jak taki bilbord uratuje choć kilkoro dzieci przed zboczeniami, to i policja będzie miała mniej roboty w przyszłości. Rozumiem, że zboczeńcom na ulice wolno wychodzić, a tym, którzy sa temu przeciwni , to nie? No to gdzie jest ta tolerancja i dla kogo???

 • Link do komentarza Lady czwartek, 04 kwietnia 2019 16:04 napisane przez Lady

  Ma prawo się poruszać. W końcu mamy wolność.

 • Link do komentarza z.dzicha czwartek, 04 kwietnia 2019 16:01 napisane przez z.dzicha

  Ale jak to autor nie wspomniał o największej grupie pedofilów, którzy próbują starożytnymi bajkami wzbudzić poczucie winy posłuszeństwo i uległość, ubrać w białe sukienki a i często wykorzystać seksualnie? Własnie dlatego powszechna edukacja seksualna jest potrzebna jeszcze przed przystąpieniem do komunii świętej. Pozwoli to uniknąć sytuacji gdzie młody chłopak może molestowany,może nieporadnymi rodzicami, może z innymi problemami wychowawczymi , może ze skłonnościami homoseksualnymi naturalnie występującymi w naturze, będzie starał się wyrzec i stłamsić w sobie wstępując do seminarium, a po kilku latach załamanie i patologicznye zachowania ukierunkowane w młodych chłopców które to mają dać namiastkę sfery rozwojowej utraconej w młodości.

 • Link do komentarza pierożek czwartek, 04 kwietnia 2019 15:26 napisane przez pierożek

  przecież mamy wolność słowa?? to moze jeździć chyba....

 • Link do komentarza Stefan12 czwartek, 04 kwietnia 2019 15:05 napisane przez Stefan12

  Brawo!!!

 • Link do komentarza Clinton czwartek, 04 kwietnia 2019 15:05 napisane przez Clinton

  Przecież te informacje to totalna bzdura. To jest jawne i publiczne szerzenie nienawiści. Niech pokażą badania na podstawie których wyciągnęli takie wnioski. Heomseksualuzm nie jest chorobą ani zboczeniem, natomiast pedofilia jak najbardziej.

startpoprz.12nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane