niedziela, 07 kwietnia 2019 14:51

Motocykliści dla domu dziecka

  mnopr
Motocykliści dla domu dziecka zdjęcie nadesłane

Grupa przyjaciół z Gniezna, Witkowa i Konina po raz kolejny odwiedziła trzemeszeński dom dziecka, by urozmaicić czas tamtejszym podopiecznym.

W minioną sobotę grupa Motocyklowa „Motocyklistyki i Motocykliści Witkowo” i Przyjaciele czyli grupa Motocyklowa z Konina i grupa Motocyklowa Globtroter Wielkopolska, a także młodzież Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie w ramach akcji Moto - Zające 2019 odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Trzemesznie.

Ich przybycie wywołało dużo radości i uśmiechu wśród podopiecznych tej placówki. Zorganizowano ognisko, watę cukrową oraz przejażdżki motocyklowe. Po wspólnej zabawie przekazano na ręce pani dyrektor prezenty zakupione z zebranych środków czyli zmywarkę, ręczniki, klapki basenowe oraz sprzęt sportowy.

Organizatorzy w imieniu własnym i podopiecznych Domu Dziecka w Trzemesznie pragną gorąco podziękować wszystkim, którzy wsparli zbiórkę: Szkoła Podstawowa nr 2 w Witkowie, Globtroter Wielkopolska, Honorata Glanc, Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie, Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej w Gnieźnie, Akademia Futbolu 92, Przedszkole Miejskie Bajka oddział w Kołaczkowie, Prima Sorti, Sklep Jubiler i Zegarmistrz w Witkowie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane