poniedziałek, 08 kwietnia 2019 09:26

Przewrócona ciężarówka na „piętnastce”

 
Przewrócona ciężarówka na „piętnastce” źródło: OSP Trzemeszno

Na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 niedaleko Trzemeszna doszło do wywrócenia pojazdu ciężarowego. Utrudnienia na trasie mogą potrwać do poniedziałkowego południa.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 7 kwietnia, około godziny 23:20. Jak wynika z ustaleń policji, w ciągniku siodłowym marki Iveco wraz z naczepą, jadącym od strony Inowrocławia w kierunku Gniezna, doszło do pęknięcia przedniej, prawej opony. W wyniku tego kierujący utracił panowanie nad pojazdem, który zjechał z jezdni i przewrócił się w przydrożnym rowie. 

Na miejsce zdarzenia przyjechały JRG Gniezno oraz OSP Trzemeszno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Kierujący ciężarówką opuścił pojazd o własnych siłach i nie wymagał pomocy medycznej. 

W chwili obecnej (8 kwietnia, g. 9:20) ciężarówka cały czas leży w rowie i rozpoczyna się proces jej podnoszenia wraz z przewożonym ładunkiem. W związku z tym na drodze będą występować utrudnienia w ruchu.

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane