piątek, 12 kwietnia 2019 19:18

Mężczyzna rzucił się z nożem na ekspedientkę

 
Mężczyzna rzucił się z nożem na ekspedientkę archiwum redakcji

W jednym ze sklepów na os. Tysiąclecia, doszło do ataku na pracownicę sklepu. Kobieta została zraniona przez napastnika.

Do zdarzenia doszło w czwartek 11 kwietnia, we wczesnych godzinach popołudniowych. Jak wynika z uzyskanych informacji, do jednego ze sklepów monopolowych wszedł mężczyzna, który rzucił się z nożem na kobietę pracującą w tymże lokalu, dotkliwie ją raniąc.

Mężczyzna został obezwładniony przez postronne osoby, a na miejsce wezwano policję. Napastnik, liczący sobie 67 lat, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 

Jak przekazała nam prok. Małgorzata Rezulak-Kustosz z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie, obecnie śledztwo w tej sprawie jest we wstępnej fazie i dodatkowe informacje, z uwagi na dobro postępowania, nie są ujawniane. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022