czwartek, 25 kwietnia 2019 21:59

Zderzenie z ciężarówką na DK 15

 
Zderzenie z ciężarówką na DK 15 źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

W czwartkowy, wczesny wieczór służby zostały powiadomione o czołowym zderzeniu, do którego doszło w na DK 15 w Lulkowie.

Do zdarzenia doszło 25 kwietnia około godziny 18:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 doszło do zderzenia, w którym wziął udział samochód osobowy oraz dwa pojazdy ciężarowe.

W wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca z najmniejszego z pojazdów, któremu udzielono pomocy przedmedycznej przez strażaków z OSP Strzyżewo Smykowe, a następnie przekazano go zespołowi ratownictwa medycznego. Mężczyzna został następnie przetransportowany do szpitala. W działaniach druhów wspierał także zastęp JRG Gniezno.

Podczas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej był zablokowany w obu kierunkach. Potem wprowadzono ruch wahadlowy do czasu przyjazdu lawety, która zabrała uszkodzony samochód osobowy. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Strzyżewo Smykowe 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Marco. piątek, 26 kwietnia 2019 19:46 napisane przez Marco.

    Powinna powstać nowa droga , która przebiegałaby cały czas po północnej stronie torów kolejowych ( omijając Trzemeszno od północy) . Prosty odcinek przebiegający na wysokości zakładu segregacji odpadów ( gdzie zdarza się najwięcej wypadków) powinien zostać zamieniony na duży łuk odbijający całość drogi na lewo . Aż do wiaduktu kolejowego za Trzemesznem pod którym jest też bardzo ostry zakręt.

  • Link do komentarza Mieszkaniec piątek, 26 kwietnia 2019 11:30 napisane przez Mieszkaniec

    Ta droga to jakiś koszmar jak nie tory zamknięte to kolizja. Ciągle stoisz w korku. Może ktoś coś z tym zrobi ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane