poniedziałek, 13 maja 2019 13:00

Znaleziono ciało mężczyzny. Służby badają sprawę

 
Znaleziono ciało mężczyzny. Służby badają sprawę archiwum redakcji

W niedzielny ranek w kamienicy w centrum miasta ujawniono zwłoki mężczyzny. W sprawie zatrzymano dwie osoby. 

Sytuacja miała miejsce w niedzielę 12 maja w godzinach rannych w kamienicy przy ul. Rybnej. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, na klatce schodowej budynku wielorodzinnego znaleziono ciało nieżyjącego mężczyzny. Na miejsce wezwano służby, a po przeprowadzonych wstępnych oględzinach pod nadzorem prokuratora, zwłoki nakazano zabezpieczyć do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu. 

Na tę chwilę organy śledcze potwierdziły jedynie iż doszło do ujawnienia ciała, ale dalszych informacji jeszcze nie udzielają z uwagi na dobro prowadzonego postępowania. Sekcja zwłok 49-letniego mężczyzny ma zostać przeprowadzona dzisiaj i jej wynik ma dać ewentualną wskazówkę co do tego, czy do śmierci gnieźnianina  mogły przyczynić się osoby trzecie. Według naszych informacji, mężczyzna mógł zostać pobity.

Na tę chwilę wiadomo nieoficjalnie iż w sprawie zatrzymano dwie osoby. Postępowanie cały czas trwa.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane