czwartek, 30 maja 2019 07:44

Wypadek na S5 przez zagapienie się na pożar

 
Wypadek na S5 przez zagapienie się na pożar kadr z nagrania

W czwartkowy ranek na drodze ekspresowej S5 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych oraz pożaru innego pojazdu. 

Do zdarzenia doszło 30 maja, kilka chwil po godzinie 5:00 na drodze ekspresowej S5 na odcinku między węzłem Wierzyce a Iwno. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, podanych przez portal epoznan.pl, na początku strażacy otrzymali informację o pożarze pojazdu na pasie w kierunku Gniezna.

Kilka minut później przyszło kolejne zgłoszenie - tym razem o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na pasie w kierunku Poznania, na tej samej wysokości, na której miał miejsce pożar pojazdu. Jak wynika z przekazanych informacji - kierowcy zapatrzyli się na płonące auto. W wyniku silnego zderzenia, jedno z aut przemieściło się na jezdni, a drugie wypadło z drogi.

Z dotychczasowych ustaleń wynika iż w pożarze pojazdu nikt nie ucierpiał, natomiast w zderzeniu jedna osoba została poszkodowana. Nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od jednego z Czytelników.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Dawi czwartek, 30 maja 2019 17:17 napisane przez Dawi

    Oglądając nagranie video mam wrażenie, że kierowca (autor nagrania) również nie zachował należytej ostrożności. ... ach jakaż by to była strata widzieć a nie nagrać takiego nieziemskiego zdarzenia :D (!!!)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane