poniedziałek, 03 czerwca 2019 00:01

Pożar w kamienicy przy ul. Dąbrówki

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek strażacy zostali wezwani do pożaru, jaki został zauważony w jednej z kamienic przy ul. Dąbrówki.

Do zdarzenia doszło 2 czerwca, około godziny 23:30 w kamienicy u zbiegu ul. Dąbrówki i Krzywe Koło. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, lokatorzy tego budynku zauważyli dym unoszący się na parterze. 

Po zaalarmowaniu służb do zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno. Po przybyciu na miejsce i wejściu do jednego z mieszkań zastano w środku gęste zadymienie oraz poszkodowaną lokatorkę. Po udzieleniu jej pomocy przedmedycznej przekazano ją zespołowi ratownictwa medycznego.

Jak się okazało, dym przedostał się do mieszkania z piwnicy budynku, gdzie miało miejsce źródło pożaru. Z jej wnętrza od strony ul. Krzywe Koło wyciągnięto przedmioty, które wcześniej były objęte ogniem i na jezdni je dogaszono. 

Na czas działań skrzyżowanie było częściowo zablokowane. Na miejscu obecna była również policja.

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Wachu wtorek, 30 lipca 2019 03:32 napisane przez Wachu

  Ja wiem co tam się stało nie gadajcie ludzie bzdur

 • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 03 czerwca 2019 22:33 napisane przez mieszkaniec

  Tak wyglądają kamienice pod nadzorem miejskiej spółki.Chata z zewnątrz opucowana, a w środku -horror. Mieszkania dostają w nich ludzie, którzy nigdy nie powinni w takich kamienicach mieszkać, bo tylko są niebezpieczni dla innych.

 • Link do komentarza rowerzysta poniedziałek, 03 czerwca 2019 15:48 napisane przez rowerzysta

  Widzę, że prototyp roweru elektrycznego się spalił.

 • Link do komentarza Tiruriru poniedziałek, 03 czerwca 2019 07:22 napisane przez Tiruriru

  Już raz ta kamienica się spaliła i to nie dawno... Pechowe miejsce, albo instalacja elektryczna w piwnicy nie zmieniona " bo po co".

 • Link do komentarza Gosia poniedziałek, 03 czerwca 2019 00:08 napisane przez Gosia

  Co tam się dzieje? To już chyba kolejny pożar w tym domu?! Winni lokatorzy a może właściciel kamienicy?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane