poniedziałek, 10 czerwca 2019 21:23

Ciało mężczyzny przy drodze ekspresowej S5

 
Ciało mężczyzny przy drodze ekspresowej S5 archiwum redakcji

W poniedziałkowe popołudnie przy trasie S5 na odcinku między Gnieznem a Poznaniem odnaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwały działania służb.

O tragicznym odkryciu donosiło jako pierwsze Radio Poznań. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń rozgłośni, ciało mężczyzny znaleziono w miejscowości Wagowo, na odcinku S5 między węzłami Iwno i Wierzyce (już na terenie powiatu poznańskiego). Zwłoki zostały odkryte w rowie znajdującym się przy jezdni, obok pasu ruchu w kierunku Gniezna. 

Na miejsce przybyła policja oraz prokurator. Po dokonaniu oględzin miejsca zdarzenia, ciało zostało zabezpieczone na potrzeby badań sekcyjnych. Według niepotwierdzonych informacji, mężczyzna mógł zostać potrącony przez samochód, jednak policja na tę chwilę nie potwierdziła tej wersji zdarzenia. W trakcie prowadzonych działań na pasie S5 w kierunku Gniezna występowały utrudnienia.

5 komentarzy

 • Link do komentarza spiątka wtorek, 11 czerwca 2019 12:42 napisane przez spiątka

  Niestety to prawda i nowa sprawa...

 • Link do komentarza Kierowca wtorek, 11 czerwca 2019 06:50 napisane przez Kierowca

  Jeżeli nawet ktoś potrącił pieszego to źle że uciekł i co do cholery pieszy robił na S5. W nocy kierowca ciężarówki mógł nawet nie zauważyć że kogoś trafił.

 • Link do komentarza szofer wtorek, 11 czerwca 2019 00:23 napisane przez szofer

  A w ub. niedzielę jadąc S5 do Poznania spotkałem na tresie przy węźle na Bydgoszcz...........rowerzystę, który stał i wyglądał na wystraszonego i zdezorientowanego. jakby tu i kędy zjechać z trasy!

 • Link do komentarza Wiesław poniedziałek, 10 czerwca 2019 23:04 napisane przez Wiesław

  Mam wrażenie jak by taka informacja była już podana z parę miesięcy temu. Jeśli tak było i jest to teraz nowa sprawa? To dziwny zbiek okoliczności. W takie nie wieże więc to musi być.............. .

 • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 10 czerwca 2019 21:35 napisane przez kierowca

  Już jeden "pieszy" zginął bodajże w nowy rok na te trasie. ....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane