środa, 19 czerwca 2019 15:55

Roztrzaskana przyczepa na S5

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środowe popołudnie na drodze ekspresowej S5 między węzłem Kłecko a Gniezno Północ. 

Do zdarzenia doszło 19 czerwca około godziny 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na pasie S5 w kierunku Bydgoszczy na wysokości Zdziechowy, samochód osobowy marki Toyota prowadzący przyczepę kempingową, wypadł z jezdni. W wyniku tego samochód zatrzymał się kilka metrów od drogi, a przyczepa roztrzaskała się w rowie.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno oraz OSP Kłecko, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Żaden z podróżujących samochodem nie odniósł obrażeń. Na czas prowadzonych działań ruch na S5 odbywał się bez utrudnień, ale w późniejszym czasie może to nastąpić na czas wyciągania pojazdów na jezdnię. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.


1 komentarz

  • Link do komentarza pela czwartek, 20 czerwca 2019 06:47 napisane przez pela

    pewnie za szybko jechał...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane