poniedziałek, 24 czerwca 2019 10:00

Zwłoki mężczyzny przy Jeziorze Winiary

 
Zwłoki mężczyzny przy Jeziorze Winiary archiwum redakcji

W niedzielny wieczór jeden ze spacerujących gnieźnian zauważył ciało mężczyzny znajdujące się w zadrzewionym miejscu.

Do zdarzenia doszło 23 czerwca około godziny 20:00. Jak wynika z uzyskanych informacji, gnieźnianin spacerujący w okolicach terenu położonego nad Jeziorem Winiary, zauważył ciało mężczyzny znajdujące się w zadrzewionym miejscu, niedaleko promenady.

Przybyłe na miejsce powiadomione o odkryciu służby stwierdziły zgon mężczyzny przez powieszenie - był to 33-letni mieszkaniec Gniezna. Obecny na miejscu prokurator nakazał zabezpieczenie ciała na potrzeby badań w Zakładzie Medycyny Sądowej. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane