piątek, 02 sierpnia 2019 20:20

Śmiertelny wypadek w Lulkowie. Nie żyje motocyklista

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór ma drodze krajowej nr 15. Zginął młody mężczyzna, kierowca jednośladu.

Do wypadku doszło 2 sierpnia, około godziny 18.45 na prostym odcinku DK 15, na wysokości Lulkowa (około kilometr od przejazdu kolejowego). Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku szosy doszło do silnego bocznego zderzenia samochodu osobowego marki Renault z motocyklistą. W wyniku tego zaczął się palić jeden z pojazdów, a przypadkowi kierowcy pomogli go ugasić za pomocą gaśnic.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno, OSP Strzyżewo Smykowe, OSP Modliszewo i JRG Gniezno. Niestety poruszający się jednośladem 28-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego zginął na miejscu. Kierujący samochodem osobowym po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego trafił do szpitala w Gnieźnie. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej nr 15 odbywał się z utrudnieniami.


13 komentarzy

 • Link do komentarza Arti piątek, 13 marca 2020 01:37 napisane przez Arti

  Kierowca renault to mój były . Twierdzi że stał pakował A okazuje się że zwracał . Boi się odszkodowania

 • Link do komentarza policja środa, 28 sierpnia 2019 16:31 napisane przez policja

  policja szuka świadków wypadku więc osoby które wypowiadały się tutaj i mają wiedzę na temat zdarzenia proszeni są o kontakt 61 426 02 76

 • Link do komentarza Jam_Jest środa, 14 sierpnia 2019 02:21 napisane przez Jam_Jest

  Motory są dla ludzi z wyobraźnią.

 • Link do komentarza Kierowca wtorek, 06 sierpnia 2019 12:03 napisane przez Kierowca

  Pytanie do Was które z z komentujących patrzy w lusterka podczas wyprzedzania zawracania

 • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 05 sierpnia 2019 00:58 napisane przez Kierowca

  Gdyby motocyklista jechał normalnie żyłby do dzisiaj . Motocykliści to pasjonaci cieszą się swoim jednośladem delektują jazda . A jak nazwać tego kierowcę który zginął po co tak pędził ? Szkoda chłopa ! Dobrze że nikogo jeszcze nie zabił .
  Mógł jeszcze żyć !
  Wieczny Odpoczynek Racz Mu Dać Panie !

 • Link do komentarza Jolka niedziela, 04 sierpnia 2019 21:38 napisane przez Jolka

  Finałem tego wypadku jest początkowa nieprzepisowa prędkość jazdy motocyklisty który nie był w stanie w porę wyhamować i zapanować nad sytuacją panująca na drodze.

 • Link do komentarza LLL niedziela, 04 sierpnia 2019 08:53 napisane przez LLL

  Anty debil trzy punkty na nieścisłości w Twoim komentarzu do mnie:1. Przy 250 km/h uderzając motorem w samochód zrobiłby nieporównywalnie większe szkody. Prędkość motoru nie była niska, ale na pewno nie aż tyle. 2. Może ten kierowca zawracał z innego powodu, ale jednak zawracał, co w tym miejscu jest czynnością nagminną (właśnie przez stojące tam dziewczyny) i dość niebezpieczną. Powinien tam być zakaz zawracania. 3. Mimo iż wcześniej motocyklista jechał jak wariat, to akurat w tym miejscu nie miał zakazu wyprzedzania(linia przerywana), a kierowca tira ani żaden inny NIE MA PRAWA ZASTOPOWAĆ ZAJEŻDŻAJĄC DROGĘ . Jeśli widziałeś tę sytuację i taki manewr tirowca, zgłoś to policji(chyba, że ta wie o tym). Nie bronię tu motocyklisty, ale nikt nie ma prawa szeryfować na drodze, a właśnie tirowcom się to nagminnie zdarza.

 • Link do komentarza Jarek K niedziela, 04 sierpnia 2019 08:38 napisane przez Jarek K

  ""będąc wystraszonym przez tira, który widząc w lusterku szarżę desperata na motorze chciał go zastopowac wyjeżdżając jednym kołem na lewy pas lekkko poza os jezdni. ""

  Brak słów...

 • Link do komentarza Jarek z WWA niedziela, 04 sierpnia 2019 03:18 napisane przez Jarek z WWA

  Chcesz zapie** na motocyklu? Kup sobie maszynę do jeżdżenia po torze i czerp przyjemność, gdyby jechał przepisowo pewnie nie doszło by do tragedii. Motocykle jeżdżące po publicznych droga powinny mieć ograniczniki prędkości jak auta ciężarowe.

 • Link do komentarza Kibic sobota, 03 sierpnia 2019 22:58 napisane przez Kibic

  @anty debil -twoja wypowiedź bez ładu i składu, ale myślę że jako "naoczny "świadek zglosiłes się już na Policję by złożyć zeznania. Oby Policja złożyła to w jakąś logiczną całość.

 • Link do komentarza Anty debil sobota, 03 sierpnia 2019 16:29 napisane przez Anty debil

  LLL jako ty jesteś nxienormalny komentując cos, o czym nie masz zielonego pojęcia, co się stało!!! Kierowca renault zawrocil wjezdzajac na parking, na którym chciał poczekać za swoją dziewczyną, która jechała w przeciwnym kierunku i stała na zamkniętym przejeździe kolejowym. Stojąc na parkingu o czekając, aż wszyscy przejada, by mógł lekko cofnąć i się wyprostować na parkingu. Nie zdążył, bo motocykl jadąc z prędkością ponad 250km/h mijał wszystkich wcześniej, oraz wyspę, która jest wcześniej i zmienił kierunek jazdy będąc wystraszonym przez tira, który widząc w lusterku szarżę desperata na motorze chciał go zastopowac wyjeżdżając jednym kołem na lewy pas lekkko poza os jezdni. Myślał, że motor zwolni i normalnie przejedzie obok, ten jednak poleciał na parking i uderzył w stojący tam samochód spychajac go do rowu

 • Link do komentarza Lukas sobota, 03 sierpnia 2019 10:50 napisane przez Lukas

  PATRZ W LUSTERKA MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !!!

 • Link do komentarza LLL sobota, 03 sierpnia 2019 06:26 napisane przez LLL

  Kierowca Renault wykonywał manewr zawracania. W tych okolicach kierowcy często wykonują dziwne i niebezpieczne manewry, gdy zauważą stojące na poboczu dziewczyny oferujące wiadome usługi. Policja powinna coś z tym zrobić, dopóki nie dojdzie do kolejnej tragedii.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane