czwartek, 22 sierpnia 2019 11:22

Nocny hałas na przebudowie wiaduktu - komunikat

 

Wykonawca prac w rejonie przebudowywanego układu drogowego na ul. Pod Trzema Mostami, poinformował o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców w związku z zaplanowanymi robotami.

W związku z realizacją ostatniego etapu projektu „Rozbudowa układu drogowego ul. Pod Trzema Mostami w Gnieźnie, na odcinku od al. Reymonta do ul. Osiniec”, od 26 do 29 sierpnia nastąpi demontaż fragmentu ścianki szczelnej pomiędzy torowiskami 101 i 102. Prace prowadzone będą w godzinach od 23:30 do 4:00 rano. 

Podczas realizacji zostanie zastosowany sprzęt o możliwie najmniejszej emisji hałasu, aczkolwiek w dalszym ciągu może być uciążliwy dla okolicznych mieszkańców. Wymienione wyżej prace mogą być wykonywane wyłącznie w godzinach nocnych jako jedynych, w których Polskie Koleje Państwowe mogą wyznaczyć czasowe wyłączenia ruchu pociągów.

Wykonawca tą drogą przeprasza za powstałe z tego powodu utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane