niedziela, 22 września 2019 10:30

Ciało mężczyzny w Parku Miejskim

 
Ciało mężczyzny w Parku Miejskim archiwum redakcji

W niedzielny poranek na terenie największego zieleńca w centrum Gniezna znaleziono ciało mężczyzny. Na miejsce wezwano służby.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 22 września około godziny 9. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, przechodnie idący przez Park Miejski im. gen. Władysława Andersa zauważyli leżącego mężczyznę. Znajdował się on koło ławki, niedaleko pagody.

Na miejsce wezwano policję, a wkrótce przybyły lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na tę chwilę nie wiadomo jakie były przyczyny i okoliczności jego śmierci - ciało na polecenie prokuratora zostało zabezpieczone na potrzeby badań w Zakładzie Medycyny Sądowej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022