środa, 02 października 2019 11:14

Potrącenie kobiety na pasach

 
Potrącenie kobiety na pasach archiwum redakcji

W miniony wtorek w centrum Gniezna doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 1 października około godziny 15:00. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Citroen 45-letni mieszkaniec Gniezna, jadąc ul. 3 Maja w kierunku ul. Żwirki i Wigury, potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 36-letnią kobietę. 

Po tym zdarzeniu kierujący samochodem zabrał poszkodowaną samochodem do nieodległego szpitala w celu udzielenia jej pomocy. Dopiero po tym czasie o potrąceniu została powiadomiona policja.

Według ustaleń funkcjonariuszy, zarówno kierujący, jak i poszkodowana byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali 45-latkowi prawo jazdy. 


6 komentarzy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane