poniedziałek, 07 października 2019 12:54

Zderzenie na ul. Orzeszkowej

 

W poniedziałkowe przedpołudnie na os. Skiereszewo doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło 7 października, po godzinie 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Orzeszkowej i Tuwima miało miejsce zderzenie samochodu marki BMW z pojazdem marki Citroen.

Na miejsce przybyły zadysponowane zastępy JGR Gniezno, z których jeden zabezpieczył miejsce zdarzenia i zajął się kierowaniem wahadłowo ruchem na drodze. Jedna osoba trafiła do szpitala w celu przebadania. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

4 komentarzy

 • Link do komentarza strazak wtorek, 08 października 2019 20:43 napisane przez strazak

  ciekawy - wytyczne do dysponowania "na górkę" powstały z uwagi na sytuacje które przytrafiały się w kraju gdzie okazywało się że zgłoszenie nie oddaje kompletnie powagi sytuacji i na miejscu było za mało sprzętu i strażaków do skutecznego i szybkiego udzielenia pomocy.

 • Link do komentarza skiera wtorek, 08 października 2019 16:30 napisane przez skiera

  Idzie jesień, takich zdarzeń będzie przybywać.

 • Link do komentarza spokojny wtorek, 08 października 2019 08:29 napisane przez spokojny

  zobaczycie, że wymalowanie oznakowania poziomego nie pomoże na tej ulicy.

 • Link do komentarza ciekawy poniedziałek, 07 października 2019 14:02 napisane przez ciekawy

  Czy za każdym razem gdy jest zderzenie samochodów a nie ma żadnych osób poszkodowanych to każdorazowo do takiego zdarzenia musi jechać Ciężki samochód pożarniczy spalający 40 litrów paliwa na 100 kilometrów !! Przecież w tym wypadku nie było żadnej osoby zaklinowanej w pojeździe. Żaden z samochodów uczestniczących w stłuczce się też nie zapalił . Czy nasza Państwowa Straż Pożarna nie ma mniejszych i oszczędniejszych pojazdów do tego typu zdarzeń ? Nie wspomnę już o całym zastępie strażaków, który został tym ciężkim samochodem przywieziony ! Ile taka akcja kosztuje Państwo Polskie - Czyli nas podatników ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane