sobota, 26 października 2019 11:29

Tragiczne odkrycie w parku na Dalkach

 
Tragiczne odkrycie w parku na Dalkach archiwum redakcji

Do tragicznego odkrycia doszło w sobotni ranek na terenie zieleńca położonego przy ul. Ludwiczaka na osiedlu Dalki.

26 października w godzinach rannych służby otrzymały powiadomienie o odkryciu ciała mężczyzny, które przypadkowo znaleziono w budynku, zlokalizowanym bezpośrednio koło parku znajdującego się za kaplicą przy ul. Ludwiczaka. 

Wysłani do interwencji policjanci potwierdzili ten fakt, a wezwany lekarz stwierdził już tylko zgon 45-letniego mężczyzny.  Na miejsce przybył także prokurator.

Ze wstępnych, nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo. Okoliczności zdarzenia zostaną ustalone.


Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 do całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane