sobota, 02 listopada 2019 17:23

Dachowanie w Wydartowie

 
Dachowanie w Wydartowie źródło: OSP Trzemeszno

W sobotnie popołudnie służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło przy drodze krajowej nr 15.

Do wypadku doszło 2 listopada, chwilę przed godziną 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Ford, w rejonie zjazdu z DK15 w kierunku Kruchowa, uderzył w rosnące przy jezdni drzewo, po czym dachował na pobliskim polu.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Trzemeszno, OSP Kruchowo, JRG Gniezno i JRG Mogilno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i uszkodzony pojazd. Kierujący samochodem, pomimo iż początkowo był nieprzytomny, zdołał wyjść z pojazdu o własnych siłach. Zespół ratownictwa medycznego po opatrzeniu na miejscu przewiózł go do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Trzemeszno

2 komentarzy

  • Link do komentarza strazak niedziela, 03 listopada 2019 15:17 napisane przez strazak

    kim ty człowieku jesteś i jakim prawem wypowiadasz się o organizacji akcji ratunkowej. myślisz że OSP to tylko chłopcy do bicia ? OSP w chwili obecnej działa jak PSP i tego nikt nie docenia ? twój wpis obraża ratowników. nikt w OSP nie jest dla pieniędzy. jak chcesz to dam tobie 12 zł na godzinę ubiorę w mundur i wio do lasu na 5 godzin. albo za 12 zł popatrzysz sobie na kogoś zakleszczonego w samochodzie.

  • Link do komentarza Statler sobota, 02 listopada 2019 18:20 napisane przez Statler

    Jeden samochód, jeden poszkodowany. Tak wynika z artykułu. I 4 zastępy? To chyba jakiś kataklizm, albo kompletny brak koordynacji. Kto żyw ten biegnie. No, chyba że dla OSP okazja do ćwiczeń i pobrania ekwiwalentu za akcję.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane