piątek, 22 listopada 2019 10:06

Złodziej wpadł, jak jechał pijany na kradzionym rowerze

 
Złodziej wpadł, jak jechał pijany na kradzionym rowerze archiwum redakcji

Gnieźnieńscy policjanci w nietypowych okolicznościach odzyskali rower, który kilka dni wcześniej wraz z zakupami został skradziony spod jednego ze sklepów w Gnieźnie.

Pod koniec października br. spod jednego ze sklepów przy ulicy Wyszyńskiego w Gnieźnie nieznany wówczas sprawca ukradł niezabezpieczony rower marki Cossack wraz ze znajdującymi się na nim zakupami w postaci odzieży i obuwia domowego. W tym czasie jego właścicielka była w markecie. Pokrzywdzona o kradzieży poinformowała Policję. Łączne straty oszacowała na kwotę ponad 1260 złotych.

Kilka dni później świadkowie zauważyli nietrzeźwego mężczyznę poruszającego się rowerem na ulicy Kościuszki w Gnieźnie. Na widok radiowozu jego użytkownik zsiadł z roweru i przewrócił się. Wkrótce okazało się, że jest to 21-letni gnieźnianin, a znaleziony przy nim jednoślad nie należy do niego, tylko pochodzi z kradzieży. W miejscu zamieszkania mężczyzny znajdował się skradziony wraz z rowerem towar.

21-letni sprawca wkrótce po tym usłyszał zarzuty kradzieży. Jednoślad i odzież zostały zwrócone właścicielce.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Koryfeusz piątek, 22 listopada 2019 10:29 napisane przez Koryfeusz

    21 lat i już taki numer. Młoda patologia. Pewnie to jakiś miłośnik ulicznego rapu, który przesiaduje na ławce w parku z kumplami, przeklina, pluje i pije szukając okazji na łatwy zarobek, byle nie iść do legalnej pracy. To ludzie bez świadomości negatywnych konsekwencji swoich czynów, oni uważają, że ich zachowanie jest normalne. Istoty niższej kategorii. Powinno się takich zamknąć w jakimś rezerwacie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane